Mano GargždaiLietuviško futbolo pirmenybės keliasi į nacionalinio transliuotojo kanalų grupę

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
E. Blaževič/LRT nuotr. E. Blaževič/LRT nuotr.

Nenumaldomai artėjant naujo lietuviškojo futbolo sezono startui, Lietuvos futbolo federacija praneša apie naują oficialų Lietuvos čempionatų ir pirmenybių rungtynių transliuotoją.

 

Artimiausiame sezone visos aukščiausios lygos rungtynės, TOPsport Pirmos lygos centrinės rungtynės bei TOPsport LFF supertaurės ir LFF taurės finalo rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos LRT platformose.

Visos TOPsport A lygos rungtynės bus tiesiogiai rodomos portale LRT.lt, o centrinės kiekvieno turo rungtynės bus pasiekiamos ir LRT PLIUS kanalu. Jos vyks sekmadieniais, nuo 18 valandos.

„Labai džiaugiamės pasiekę susitarimą su nauju mūsų transliacijų partneriu. Tai, jog aukščiausia Lietuvos klubinio futbolo lyga bus pasiekiama nacionalinio transliuotojo eteryje, yra dar vienas svarbus žingsnis populiarinant lietuvišką futbolą.

Internetinė transliacijų platforma yra itin patogi ir lengvai pasiekiama kiekvienam žiūrovui, o televizinės rungtynės – itin svarbus pasiekimas.

Vienas pagrindinių mūsų siekių – gerinti lietuviško futbolo įvaizdį ir tikime, kad tokie žingsniai prie to stipriai prisidės“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

TOPsport Pirmos lygos centrinės kiekvieno turo rungtynės bus transliuojamos LRT.lt portale, o taip pat planuojama, kad LRT transliuos ir 2024-ųjų LFF taurės finalo rungtynes.

Taip pat LRT eteryje sirgaliai galės ir toliau stebėti nacionalinės Lietuvos moterų rinktinės pasirodymus.

„Lietuvos futbolo A lyga į LRT eterį sugrįžta po aštuonerių metų pertraukos. Palaikydama lietuvišką futbolą, LRT suteikia savo platformas stipriausių Lietuvos klubų rungtynėms. Visas nacionalinio futbolo čempionato rungtynes bus galima pamatyti ir surasti LRT.

Tikime, kad tai padės futbolo mėgėjams ne tik patogiai stebėti savo mėgstamų komandų kovas, bet ir patiems klubams pagausinti savo fanų gretas“, – teigė LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

Sirgaliai LRT.lt eteryje sausio mėnesį jau galėjo stebėti 2023-ųjų TOPsport Lietuvos futbolo apdovanojimų šventinį renginį, o dabar sirgalių ir žiūrovų laukia rungtynės dėl TOPsport LFF supertaurės.

Vasario 25 dieną LRT PLIUS kanalu bus transliuojamos rungtynės, kuriose dėl pirmo sezono trofėjaus varžysis praėjusio sezono Lietuvos čempionai FK „Panevėžys“ bei LFF taurės laimėtojai FK „TransINVEST“.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 207 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,