Mano GargždaiLRT skelbia skaitymo maratoną – rinks 10 milijonų perskaitytų puslapių

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Knygų mugė. D. Umbraso / LRT nuotr. Knygų mugė. D. Umbraso / LRT nuotr.

Nuolat literatūrai skirtą turinį savo auditorijai siūlanti LRT kviečia į skaitymo maratoną – fiksuoti perskaitytus puslapius ir atrasti naujas knygas bei autorius. Iki liepos pabaigos vyksiančiame maratone specialiame puslapyje skaitymomaratonas.lt bus siekiama surinkti 10 milijonų perskaitytų puslapių.

 

Skaitymo kultūrą puoselėjanti LRT kviečia į knygų skaitymą pažvelgti kitaip ir kartu skaičiuoti perskaitytų knygų puslapius. Prisijungti paprasta – puslapyje skaitymomaratonas.lt registruokite perskaitytas knygas ir jų puslapius, kurie atsispindės specialiame skaitymo maratono skaitiklyje.

Kiekvienas puslapis svarbus, todėl dalyvauti kviečiami visi – nuo mažiausio iki didžiausio skaitytojo.

„Vasario mėnesį daugumos lietuvių namus papildo naujos knygų krūvelės, įsigytos Vilniaus knygų mugėje, tačiau ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko jas perskaityti. Skaitymo maratonu LRT siekia įkvėpti skaityti ir burti skaitytojų bendruomenę, kurioje atsiskleis šiuo metu labiausiai lietuvių skaitytojų skaitomos knygos. Tikimės, jog tai padės atrasti dar neskaitytus autorius ir jų knygas, o gal puslapių skaičiavimas įkvėps į rankas pasiimti savo eilės nesulaukiančią itin storą knygą“, – apie akciją pasakoja LRT KLASIKOS programų vedėja Vakarė Leonavičienė, kuruojanti laidas „Vakaras su knyga“ ir „Vakaro lyrika“.

Viso maratono, nuo vasario 22 dienos iki liepos 31-osios tinklalapyje skaitymomaratonas.lt bus daromi nuolatiniai atnaujinimai apie skaitomiausias savaitės knygas, bei tas, kurios padės daugiausiai prisidėti prie maratono savo puslapių skaičiumi.

Bendradarbiaujant su Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka bus dalinamasi ir bibliotekininkų rekomendacijomis.

LRT yra vienas daugiausiai laidų ir turinio apie literatūrą kuriantis kanalas – nuo kassavaitinės naujų knygų apžvalgos per „Labas rytas, Lietuva“ iki radijo ir televizijos laidų (nuo „Pirmo sakinio“ iki „Knygų žiurkių“). Šios laidos akcijos metu siūlys atrasti naujus skaitinius ir pažinti platų knygų pasaulį.

Akcijos tikslas – įkvėpti noro skaityti bei atrasti naujų autorių bei kūrinių, todėl pagrindinis dalyvių prizas – naujai atrastos knygos ir istorijos. Kitų lyderių ar laimėtojų nebus, nes nugalės kiekvienas, prisidėjęs prie maratono.

Į skaitymo maratoną įsitraukite kartu su LRT!

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 421 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,