Mano GargždaiVeiviržėnų ambulatorija nebus uždaroma ar perkeliama į kitas patalpas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Klaipėdos rajono savivaldybė neigia sklindančią informaciją apie neva uždaromą Veiviržėnų ambulatoriją. Tokios kalbos neturi jokio pagrindo. Savivaldybės pagrindinis tikslas ir prioritetas, kad gyventojai gydymo paslaugas gautų kuo arčiau namų, todėl ambulatorija senosiose patalpose veiks ir toliau, be to, ieškoma lėšų jai renovuoti bei planuojama čia pritraukti naują šeimos gydytoją.

 

Gandai apie Veiviržėnų ambulatorijos likimą viešumoje pasirodo kartas nuo karto. Jie dažniausiai skirtingi, tačiau visuomet mintis viena ir ta pati – ambulatorijos galiausiai neliks. Tokie gandai, panašu, skleidžiami tendencingai, taip siekiant kažkokių tikslų.

Klaipėdos rajono savivaldybė pabrėžia, kad tokie gandai neturi jokio realaus pagrindo. Niekada ir jokiu formatu nebuvo diskutuojama apie Veiviržėnų ambulatorijos uždarymą. Priešingai – Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centras kaip tik šiuo metu ieško finansinių šaltinių, kaip renovuoti esamas ambulatorijos patalpas. Pastatas senas, jam reikalingas apšiltinimas, šildymo sistemos ir patalpų remontas, kad ambulatorija būtų patogi ir patraukli čia užsiregistravusiems pacientams.

Nekalbama ir apie ambulatorijos perkėlimą į kitas patalpas. Esamos, nors ir reikalaujančios remonto, visiškai atitinka ne tik čia dirbančių medikų, bet ir gyventojų poreikius. Jos erdvios, patogioje vietoje iri tinkamos šiai veiklai. 

Be to, planuojama remontuoti ne tik patalpas. Ieškoma ir naujų šeimos gydytojų, kad veiviržėniškiai gautų kuo kokybiškesnes paslaugas. Kaip tik šiuo metu Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centras veda derybas su nauja gydytoja. Tikimasi, kad jos bus sėkmingos ir į Veiviržėnus atvyks dirbti nauja medikė.

Klaipėdos rajono savivaldybė atkreipia dėmesį, kad priimant vienokius ar kitokius sprendimus dėl ambulatorijos visuomet būtų tariamasi su bendruomene, siekiant rasti visiems tinkamus variantus, todėl ateityje rekomenduoja kritiškiau vertinti sklindančius gandus, o kilus bet kokiems klausimams, kreiptis tiesiai į Savivaldybę.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 135 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,