Mano GargždaiKoncertai kūdikiams „Mažylis Mocartas“ laukia mažųjų gerbėjų

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
KVMT iliustr. KVMT iliustr.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pačius jauniausius uostamiesčio gyventojus su mamytėmis, tėveliais ar seneliais nuo gegužės 16 dienos kviečia į atnaujintos programos „Mažylis Mocartas“ koncertus. Esame tikri, kad naujame teatro pastate mažiesiems teatro gerbėjams labai patiks!

 

Pirmojo aukšto fojė jau ruošiami kilimėliai ant kurių patogiai įsitaisys tėveliai su savo mažaisiais klausytojais. Visi šiame koncerte jaučiasi patogiai: vieni muzikos klauso įsitaisę gimdytojų glėbyje, kiti drąsiai ropoja, o treti eina ieškoti naujų draugų ar netgi veržiasi padėti muzikantams.

Koncerte kūdikiams ir vaikams iki 3 metų skambės klasikinė muzika, daugiausiai V. A. Mocarto sukurtos melodijos, kurios pripažintos ne tik ugdančiomis, bet ir gydančiomis. Užsienio mokslininkų atlikti tyrimai teigia, kad muzikos klausymas, ypač sukurtos V. A. Mocarto, teigiamai veikia ne tik vaikų mokslo rezultatus, bet ir skatina negalios kamuojamų vaikų vystymąsi.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro styginių kvarteto muzikantai prisimena istorijas, kaip neseniai išmokę sėdėti mažyliai puikiai sugeba barškučiu pataikyti į muzikos taktą arba pritaria skambantiems kūriniams gugavimu.  

„Tokių mažų klausytojų man dar neteko turėti nei kaip orkestro muzikantei, nei kaip edukatorei. Nekantriai laukiu susitikimo ir esu įsitikinusi, kad muzikos pagalba rasime bendrą „kalbą““, – juokiasi pirmą kartą šį koncertą vesianti Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro edukacijos koordinatorė Monika Longo.

Koncertas kūdikiams „Mažasis Mocartas“ remiasi geriausia Europos muzikinių teatrų praktika bei Klaipėdos valstybiniame muzikiniam teatre, pirmą kartą Lietuvoje, pradėtas rengti nuo 2018 m.

„Mažasis Mocartas“ – jau gegužės 16, 22, 23 ir 24 dieną 10.30 valandą. Kviečiame paskubėti įsigyti bilietus, nes koncertas labai populiarus ir laukiamas!

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 415 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,