Mano GargždaiBus modernizuojama Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija

Dėmesys švietimui ir ugdymo įstaigų plėtrai ir sąlygų gerinimui – vienas svarbiausių Klaipėdos rajono savivaldybės prioritetų. Planuojama ir vykdoma ne tik naujų mokyklų, darželių statyba – investuojama ir į jau veikiančių ugdymo įstaigų infrastruktūros gerinimą. Tad pokyčių sulauks ir dar viena rajono gimnazija. Jau pasirašyta sutartis dėl Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos modernizavimo projektinių pasiūlymų parengimo.

 

Modernizuojant įstaigą bus atlikta daug vidaus darbų, sutvarkyta išorė. Planuojama įrengti vėdinimo ir atnaujinti apšvietimo sistemą, pakeisti langus, duris, apšiltinti pastato sienas, grindis, stogą ir perdangas, atlikti pastato išorinius ir vidinius remonto darbus.

Bus tvarkoma ir gimnazijos teritorija. Čia numatyta įrengti automobilių stovėjimo vietas, suprojektuoti pėsčiųjų takus, išspręsti pastato apšvietimo klausimus.

„Pilna rekonstrukcija jau baigta Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje, į pabaigą eina ir lopšelio-darželio „Saulutė“ modernizacija. Visai greitai duris atvers ir naujai pastatytas Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos priestatas, kuris žymiai palengvins ugdymo procesus kasmet mokinių skaičiumi augančiai gimnazijai“, – sako rajono meras Bronius Markauskas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 205 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,