Žemaitijos derbis baigėsi kovingomis lygiosiomis

Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr. Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr.

14-ajame „TOPsport A lygos“ ture į Telšių miesto centrinį stadioną sugrįžęs „Džiugas“ rungtynėse su „Banga“ pasidalino po tašką. Akistata baigėsi rezultatu 1:1 (0:0).

Rungtynių pradžioje komandoms sunkiai sekėsi kurti progas prie varžovų vartų. Kėlinio viduryje pavojingai smūgiavo „Džiugo“ puolimo lyderis Nino Noordanusas, tiesa, kamuolys prašvilpė visai greta virpsto, o su Sergijaus Kulynyčiaus smūgiu galva ramiai susitvarkė Mantas Bertašius.

61-ąją minutę puikų reidą kairiuoju kraštu atlikęs Dejanas Trajkovskis perdavė kamuolį N. Noordanusui, o pastarasis tiksliu smūgiu išvedė telšiškius į priekį.

Jau per arbitro kompensuotą laiką į vartus smūgiavo Cesinha, tačiau kamuolys atsidūrė veterano Roberto Vėževičiaus kelyje, kuris ir pelnė išlyginamąjį rungtynių įvartį.

„Džiugo“ ekipa jau turi 25 taškus ir toliau žengia antroje turnyro lentelės vietoje, o 19 taškų turinti „Banga“ – ketvirta.

15 turo rungtynėse Gargždų „Banga“ su Alytaus DFK „Dainava“ susitiks Gargždų stadione jau atienantį sekmadienį.