Mano GargždaiKviečiame siūlyti šauniausius rajono abiturientus, kurie galėtų pretenduoti į „Mano Gargždai“ premiją

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Simos Ulvikienės nuotr. Simos Ulvikienės nuotr.

Įprasta premijomis pagerbti gabiausius, geriausiais balais egzaminus išlaikiusius moksleivius, tačiau naujienų portalas „Mano Gargždai“ jau dešimtą kartą įteiks premiją abiturientui – ne tik už pasiekimus moksle, bet už aktyvumą.

 

 „Ne visiems sekasi moksluose, o ir egzaminų rezultatai kartais nuvilia. Mums kilo idėja apdovanoti jauną žmogų, kuris nestokoja idėjų, yra aktyvus visuomeninėje veikloje“, – premijos steigimo motyvus atskleidė VšĮ „Mano Gargždai“ direktorius Vytautas Kundrotas.

Pirmoji „Mano Gargždai“ 200 eurų premija už aktyvią visuomeninę veiklą, savanorystę ir originalių idėjų generavimą 2015 metais buvo įteikta Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos abiturientei Gerdai Muldarytei.

2016 metais naujienų portalo „Mano Gargždai“ 200 eurų premija buvo įteikta Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos abiturientei Rugilei Martinkutei.

2017 m. už iniciatyvumą, savanorystę, aktyvią organizacinę veiklą „Mano Gargždai“ premija atiteko „Vaivorykštės“ gimnazistei Aurelijai Krebsaitei.

2018 m. premija už iniciatyvumą, kūrybiškumą, pilietiškumą, idėjų ir iniciatyvų įgyvendinimą atiteko aktyviai įvairių renginių bei projektų sumanytojai ir organizatorei Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos abiturientei Nedai Gaudutytei.

2019 metais premiją už kūrybiškumą, savanorystę, pilietiškumą, aktyvų dalyvavimą įvairiose veiklose pelnė Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos abiturientė Ieva Žemgulytė.

2020 m. premija apdovanota taip pat „Vaivorykštės“ gimnazistė Anelė Dromantaitė, o 2021 m. septintą kartą 200 Eur premija įteikta aktyviam abiturientui, „Vaivorykštės“ gimnazijos IV d klasės mokiniui, Haroldui Žalūdai.

Aštuntoji 200 Eur premija 2022 m. už veržlumą, aktyvumą, savanorystę ir visuomeninę veiklą įteikta Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos abiturientei Aretai Petrauskaitei.

Devintąją premiją 2023 m. liepą „Mano Gargždai“ direktorius įteikė Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos abiturientei Gretai Saulevyčiūtei, už aktyvią visuomeninę veiklą, savanorystę bei indėlį į pilietinių iniciatyvų organizavimą bei sklaidą.

 

Kandidatus premijai siūlykite el. paštu , nepamirškite nurodyti pasiekimų. Kandidatų pasiūlymų lauksime iki liepos 1 d.

Premija bus įteikta per brandos atestatų įteikimo šventę.

 

Pateikiame vertinimo kriterijus:

Renginių/veiklų mokykloje organizavimas/inicijavimas – 1 balas (už kiekvieną renginį/veiklą)

Renginių/veiklų gyvenvietės bendruomenėje organizavimas/inicijavimas – 2 balai (už kiekvieną renginį/veiklą)

Dalyvavimas savanoriškoje mokyklos veikloje – 1 balas (už kiekvieną renginį/veiklą)

Dalyvavimas savanoriškoje veikloje už mokyklos ribų – 2 balai (už kiekvieną renginį/veiklą)

Dalyvavimas užklasinėje veikloje, būreliuose – 2 balai

Kitos atsakomybės mokykloje (pavyzdžiui, mokyklos prezidentas, klasės seniūnas ar kt.) – 1 balas

Kitos atsakomybės už mokyklos ribų – 2 balai

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 164 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,