Mano GargždaiUkrainos karius pasieks 12 automobilių siunta iš Klaipėdos

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
„Klaipėdos vanduo“  nuotr. „Klaipėdos vanduo“ nuotr.

Vis dar tęsiantis karui Ukrainoje, stengiamasi ir toliau užtikrinti nenutrūkstamą paramos tiekimą šaliai, kovojančiai su agresija. Artimiausiu metu iš Klaipėdos į Ukrainą pajudės krovinys su 12 naudotų automobilių, kurie nebenaudojami įmonės „Klaipėdos vanduo“ veikloje, tačiau puikiai pasitarnaus teikiant kasdienę pagalbą fronte. Jų nugabenimu į Ukrainą pasirūpins „Blue/Yellow“ organizacija.

 

„Lietuvos visuomenė supranta, kad karas Ukrainoje greitai nesibaigs ir reikia ištvermės, kad laimėtume. Vienas pavyzdys - vis daugiau įmonių ir organizacijų „Blue/Yellow“ perduoda naudotus automobilius, kurie fronte reikalingi kaip oras. „Klaipėdos vanduo“ perduoti net 12 automobilių yra ypatingai reikalingi bei pasitarnaus ir tiesioginiam naudojimui fronte, ir logistikoje link jo. Kviečiame šiuo pavyzdžiu pasekti ir kitas organizacijas, kurios galbūt turi nebenaudojamų automobilių“, – kvietimu prisidėti dalijasi organizacijos „Blue/Yellow“ steigėjas ir valdybos pirmininkas Jonas Oehmanas.

Ne pirmą kartą prie visuomeninių iniciatyvų prisidedančios bendrovės „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas taip pat yra įsitikinęs, kad pagalba Ukrainai reikalinga ne tik šiuo metu, bet ir visą laikotarpį, kurį dar truks karinė invazija, yra gyvybiškai svarbi, nes nuo jos tiesiogiai priklauso karo baigtis.

„Jau antrus metus karo akivaizdoje gyvenantys Ukrainos žmonės išgyvena itin sudėtingą situaciją, todėl puikiai suprantame, kad visų mūsų palaikymas šiuo metu yra tiesiog būtinas. Tikimės, kad prie organizacijos „Blue/Yellow“ organizuojamos pagalbos galės prisidėti ir kitos įstaigos, įmonės, verslo atstovai, taip užtikrinant sistemingą, nenutrūkstamą paramą“, – teigia „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

Praėjusiais metais bendrovė „Klaipėdos vanduo“ Ukrainai perdavė du 250 kVA, vieną 630 kVA transformatorius ir dar vieną 400 kVA galios transformatorių su visa 10 Kv elektros pastotei reikalinga įranga.

Pasak J. Oehmano, nuo karo pradžios organizuojančio būtiniausių priemonių ir atsargų teikimą Ukrainai ir jos kariams, bet kokia visuomenės parama ar pagalba šiuo metu yra labai laukiama ir neįkainojama. Daugiau informacijos apie tai, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti, rasite svetainėje www.blue-yellow.lt.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 145 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,