Mano GargždaiKlaipėdos rajono pirmokai ir šiemet gaus būtiniausių priemonių krepšelius

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Trečius metus iš eilės Klaipėdos rajono pirmokų Rugsėjo 1-ąją klasėse lauks būtiniausių priemonių krepšeliai. Juose moksleiviai ras daugiau nei 20 skirtingų kanceliarinių reikmenų, kurie pravers pradedant žengti žinių ir mokslo keliu.

 

„Pirmoji klasė – svarbus žingsnis į naujų patirčių pasaulį. Laukia naujos žinios, atsakomybės ir, žinoma, iššūkiai. O kur dar pasiruošimas mokslo metams, pareikalaujantis ir nemažai išlaidų, ypač jei šeimoje auga ne vienas vaikas. Norėdami padėti tėveliams pasitikti rudenį ramiau bei sumažinti patiriamas išlaidas, ir toliau tęsiame tradiciją – jau trečius metus iš eilės pirmokams bus įteikti būtiniausių priemonių rinkiniai“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Pirmokų krepšeliuose moksleiviai ras daugiau nei 20 skirtingų priemonių – ergonomišką plunksnakotį su kapsulėmis, po sąsiuvinį linijomis ir langeliais, flomasterių ir pieštukų, spalvoto dvipusio popieriaus ir kartono. Taip pat – piešimo sąsiuvinį, akvarelės, teptukų rinkinius, žirkles, drožtuką, trintuką, pieštukinių klijų, liniuotę, indelį teptukui plauti ir paletę dažams maišyti, guašo, plastikinį aplanką dokumentams. Visos priemonės bus sudėtos į sportinį krepšelį su Savivaldybės logotipu, kurį bus galima naudoti sportinei aprangai, kitiems rūbams neštis.

„Pirmokų krepšeliai bus įteikti visiems Klaipėdos rajono mokyklų duris atvėrusiems pirmų klasių moksleiviams ir jie juos gaus nepaisant tėvų pajamų. Iš viso planuojama įsigyti 700 rinkinių. Taip siekiame ne tik palengvinti tėvams tenkančią finansinę naštą, bet ir mažiesiems mokinukams padėti greičiau įsilieti į atradimų kupiną žinių pasaulį“, – teigia Klaipėdos rajono vicemerė Violeta Riaukienė.

Vieno pirmoko krepšelio vertė – daugiau nei 40 eurų. Jį suformavo Švietimo ir sporto skyriaus specialistai.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 141 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,