Mano GargždaiJau galima kreiptis dėl socialinės paramos mokiniams

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad nuo 2014 m. liepos 1 d. galima kreiptis į seniūnijas dėl socialinės paramos mokiniams skyrimo – nemokamo maitinimo ir aprūpinimo mokinio reikmenimis.

 

Socialinė parama mokiniams gali būti skiriama toms šeimoms, kurių vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt).

Besikreipiantiesiems pirmą kartą būtina pateikti visus šeimos dokumentus (asmens tapatybės dokumentus, santuokos, ištuokos, mirties, vaikų gimimo liudijimus, pažymas apie turimą žemės sklypą ir kt.). Kiekvienas pareiškėjas privalo užpildyti nustatytos formos prašymą ir pateikti pažymas apie savo šeimos paskutinių trijų mėnesių pajamas (darbo užmokestį, gaunamus alimentus ir kt.). Pažymų apie gaunamas išmokas iš Sodros, Darbo biržos ir Nacionalinės mokėjimo agentūros pateikti nereikia.

Šeimos, kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams metu gaunančios socialinę pašalpą, deklaruotos gyvenamosios vietos seniūnijoje turėtų užpildyti tik laisvos formos prašymą, kitų dokumentų pateikti nereikia.

Dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti (156 Lt vienam mokiniui per kalendorinius metus) galima kreiptis ne vėliau kaip iki spalio 5 dienos.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 179 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,