Nesėkmė dvikovoje su panevėžiečiais

Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr. Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr.

Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 2:3 nusileido „Panevėžiui“.

Gargždiškiai puikiai pradėjo rungtynes. 10 minutę po pakelto kampinio kamuolys atiteko K. Shults, kurio galingas smūgis iš 20 metrų į viršutinį vartų kampą buvo neatremiamas – 1:0. Įpusėjus kėliniui „Banga“ surengė puikią ataką, tačiau Cesinha iš baudos aikštelės smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą.

Keliniui persiritus į antrąją pusę dažniau prie M. Bertašiaus vartų ėmė lankytis svečiai. „Bangos“ vartininkas du kartus gelbėjo komandą po pavojingų panevėžiečių smūgių, tačiau ir jis buvo bejėgis, kai po perdavimo iš dešiniojo krašto J. Čadenovic galva nukreipė kamuolį į vartus – 1:1.

41 minutę panevėžiečiai perėmė kamuolį „Bangos“ aikštės pusėje ir po perdavimo iš krašto į baudos aikštelės vidurį E. Veliulis smūgiavo tiksliai – 1:2.

Antrojo kėlinio pradžia „Banga“ klostėsi sunkiai. 61 minutę panevėžiečiams pavyko kombinacija „Bangos“ baudos aikštelės prieigose ir L. De Vega smūgiu iš 16 metrų padidino svečių persvarą – 1:3. Netrukus „Bangos“ gerbėjams teko išgyventi nemalonią VAR peržiūrą, kai buvo svarstoma, ar M. Bertašius nusipelnė griežtesnės bausmės už neleistinai nutrauktą varžovų kontrataką. Didžiausių nemalonumų gargždiškiai išvengė.

72 minutę M. Andrejev turėjo galimybę sušvelninti skirtumą, tačiau išbėgęs kairiajame krašte prieš vartininką jo įveikti nesugebėjo.

90 minutę „Bangai“ pavyko atgaivinti viltis iškovoti bent tašką – po N. Žebrausko perdavimo iš dešiniojo krašto J. Januševskij iš poros metrų nukreipė kamuolį į vartus – 2:3.

Deja, per septynias teisėjo kompensuotas minutes gargždiškiams nebepavyko įveikti svečių gynybos.

Banga (Gargždai) – Panevėžys (Panevėžys) 2:3 (1:2)

Įvarčiai: 10 min. K. Shults, 90 min. J. Januševsij (Banga); 28 min. J. Čadenovic, 41 min. E. Veliulis, 61 min. L. De Vega (Panevėžys).

Įspėjimai: M. Ramanauskas, Cesinha, V. Antužis, J. Januševskij (Banga); L. Klimavičius, K. Asamoah, E. Timbur, N. Gorobsov (Panevėžys).

„Bangos“ sudėtis: M. Bertašius, V. Antužis (81′ B. Šatkus), N. Žebrauskas, J. Januševskij, K. Shults, Cesinha, V. Piliukaitis (78’ P. Srėbalius), M. Ramanauskas, V. Magdušauskas (57′ R. Vėževičius), I. Venckus (57′ V. Paulauskas), A. Sousa (57′ M. Andrejev). Atsargoje liko: L. Grinkevičius, K. Smilingis, M. Ambrazaitis, E. Kirjanov, K. Pliuškys, E. Smulkys.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Kaune rugsėjo 18 dieną 18:30 su Kauno „Žalgiriu“. Tai bus LFF Taurės pusfinalio susitikimas.