Mano GargždaiKreipimasis į Gargždų miesto bendruomenę ir visus mylinčius futbolo klubą „Banga“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Redakcijos archyvo nuotrauka Redakcijos archyvo nuotrauka

Labdaros ir paramos fondo „Gargždų rėmėjas“ kreipimasis.

 

2013 metų gruodžio mėnesį viešosios įstaigos „Gargždų futbolas“ dalininkai pertvarkė futbolo klubo „Banga“ struktūrą ir atvėrė kelią investuotojų atėjimui. 2014 metų sausio mėnesį Dmitrij Ševčenko (Дмитрий Шевченко) ir Dmitrij Baida (Дмитрий Байда) tapo asociacijos „Gargždų Bangos draugai“ nariais ir kartu su ne vienerius metus „Bangos“ futbolo klubą rėmusiu labdaros ir paramos fondu „Gargždų rėmėjas“ turėjo užtikrinti profesionalios komandos finansavimą ir veiklą.

Deja, tiek labdaros ir paramos fondo „Gargždų rėmėjas“, tiek viešosios įstaigos „Gargždų futbolas“ dalininkų viltys pradėti naują futbolo klubo vystymosi etapą neišsipildė. Investuotojai nevykdė savo įsipareigojimų, o klubą valdė bei su žaidėjais bendravo metodais, kuriems labdaros ir paramos fondas „Gargždų rėmėjas“ negali pritarti.

Birželio mėnesį aštuonerius metus kurtam futbolo klubo „Banga“ įvaizdžiui buvo suduotas skaudus smūgis, kai buvo pareikšti įtarimai dėl manipuliavimo rungtynių rezultatais.

Rugpjūčio 6 dieną Lietuvos futbolo federacija paskelbė Drausmės komiteto sprendimą nušalinti Dmitrij Baida (Дмитрий Байда) nuo su futbolu susijusios veiklos dvejiems metams dėl Lietuvos futbolo federacijos Drausmės kodekso 44 straipsnio 3 punkto pažeidimo.

Labdaros ir paramos fondas „Gargždų rėmėjas“ atsiprašo visų Gargždų miesto bendruomenės narių bei visų mylinčių futbolo klubą „Banga“, kad nesugebėjo tinkamai įvertinti investuotojų patikimumo ir pareiškia, kad nebemato galimybių toliau bendradarbiauti su asmenimis, griaunančiais ilgus metus kurtą klubo įvaizdį bei žeminančiais „Bangos“ vardą.

Tikimės, kad klubui pavyks atsitiesti ir toliau žengti tuo keliu, kuriuo buvo einama iki šių metų.

Labdaros ir paramos fondas „Gargždų rėmėjas“

Susiję įrašai (pagal žymę)

1 komentaras

  • Va, kur rusas vadovauja - ten snipstas :D. Tikrai, kad pazemino Bangos klubo varda. Prasuko kurva pinigo per savo visokias ofsorines lazybu kontoras ir jiems dzin balalaika :D. Issparde lietuviu zaidejus, ikiso kruva ruskeliu, sutare rungtyniu rezultata ...

    Pranešti Hamburgeris Ketvirtadienis, 2014 rugpjūčio 07 16:56 Komentaro nuoroda

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 471 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,