„GP-Taškas“ futbolininkai pranoko pirmenybių lyderius

Varžybų akimirka M.Bieliausko nuotraukoje Varžybų akimirka M.Bieliausko nuotraukoje

Toliau tęsiasi futbolo kovos LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse. Šį kartą gargždiškiai susitiko su pirmenybių lyderiais – Kretingos „KKT“ ekipa. Po dramatiškos kovos „taškiečiai“ šventė pergalę rezultatu 3:2 (2:1).

Jau 3-ią rungtynių minutę T.Tamošaukas iš gan aštraus kampo pasiuntė kamuolį į kretingiškių vartų tinklą. 23-ią minutę svečiai atliko perdavimą į baudos aikštelę, atšokusį kamuolį už baudos aikštelės prieigų sėkmingai vienu lėtimu į vartų kampą pasiuntė L.Serapinas ir rezultatą išlygino. Gargždiškiai dar kartą į priekį išsiveržė 30 minutę - po R.Malakausko įvarčio.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo svečių spurtu. 60-ąją rungtynių minutę R.Uosis atrėmė labai pavojingą smūgį, o gan tolokai atšokusį kamuolį gražiu smūgių į vartus pasiuntė A.Lukauskas. Rezultatas dar kartą tapo lygus – 2:2.

Per likusį rungtynių pusvalandį pavojingų progų susikūrė abi komandos, tačiau pristigo tikslumo. Rungtynių pabaigoje vis pavojingesnės tapo šeimininkų kontratakos, kurių viena baigėsi kampiniu.  Paskutinę rungtynių minutę po kampinio į vartus tiksliai galva smūgiavo E.Bračkus, kuris ir išplėšė komandai dramatišką pergalę.

Kitas rungtynes „taškiečiai“ žais jau šį ketvirtadienį 19.30 val. miesto centriniame stadione, kur Klaipėdos apskrities taurės varžybų ketvirtfinalyje rungtyniaus su FK „Sendvaris“ komanda.

Turnyrinė lentelė:

Iš protokolo:

„Gargždų Pramogos-Taškas“ – „KKT“(Kretinga)  3:2 (2:1)

Įvarčiai: 3' (1:0) T.Tamošauskas , 23' (1:1) L.Serapinas(KKT), 30' (2:1) R.Malakauskas, 60' (2:2) A.Lukauskas(KKT), 90' (3:2) E.Bračkus

„GP-Taškas“ sudėtis: R.Uosis, G.Ratkus, E.Bračkus, D.Afonso, Ž.Stirbys, M.Jonelys, I.Šakys, T.Tamošauskas, M.Šiaulytis, R.Malakauskas ir A.Lenkšas. Atsargoje: An.Bačanskis, V.Alėjevas, R.Repšys.