Mielieji,
Pasitinkame gražiausią pavasario šventę – šv. Velykas. Tai metas, kai atgimstanti gamta įkvepia mus naujiems darbams, o prisikėlimo stebuklas pripildo širdis vilties ir džiaugsmo.
Tegul ši šventė suburia Jus su artimaisiais, džiugina šilti pokalbiai ir bendrystė.
Sušildykime vieni kitų širdis gražiais žodžiais ir įsimintinomis akimirkomis.
Linkiu, kad Jūsų namai būtų kupini ramybės, meilės ir tarpusavio supratimo.
Tebūna šios Velykos šviesios ir prasmingos kiekvienam iš Jūsų.
Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas
Užsakymo Nr. SAV-2025-04-16
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Tėvo dienos proga – mero Broniaus Markausko sveikinimas
26 birželio 07, Sekmadienis 08:30 Paskelbtas Aktualijos
-
Sveikinimas šv. Velykų proga
26 balandžio 05, Sekmadienis 08:08 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Parduotuvių darbo laikai per šv. Velykas
26 balandžio 03, Penktadienis 15:26 Paskelbtas Aktualijos
-
Velykų stalo gausa gali išprovokuoti virškinimo sutrikimus
26 balandžio 03, Penktadienis 14:22 Paskelbtas Sveikata
-
Tikintieji kviečiami į šv. Velykų pamaldas Gargždų dekanate (tvarkaraštis)
26 balandžio 03, Penktadienis 10:44 Paskelbtas Aktualijos
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 178 svečiai (-ių) ir narių nėra






