Mano GargždaiDrevernoje – „Laivadirbio diena“

Įvertinkite šį įrašą
(4 balsai)

Šeštadienį pasisemti neįprastų žinių ir turiningai pramogauti galima Drevernoje. Gargždų krašto muziejaus filialas Drevernoje šeštadienį 12 val. kviečia į edukacinį renginį „Laivadirbio diena“. Tradicija tampantis renginys – vykdomo projekto „Darau laivelį, mezgu tinklelį“ dalis.

Gargždų krašto muziejaus filiale J. Gižo etnografinėje sodyboje (Žvejų g. 13, Dreverna) laukiamas kiekvienas. Edukacinis renginys „Laivadirbio diena“ prasidės vidurdienį, pasiplaukiojimu mariose su Lietuvos jūrų muziejaus plaukiojančiu eksponatu – kurėnu. Laivą plukdys ir edukaciją ves Lietuvos jūrų muziejaus istorikas R. Adomavičius.

Po išvykos, apie 13 val. 50 min., prasidės edukacinė paskaita apie laivadirbystės amatą, istoriją ir raidą. Paskaitą skaitys laivadirbys S. Knapkis.

Tuomet renginio dalyviai susipažins su Eva Gižas, klausysis prisiminimų apie ekspedicijas į Dreverną. Edukaciją ves kraštotyrininkas ir leidėjas K. Demereckas.

14.30 val. dalyviai jėgas pastiprins vaišindamiesi žuviene, o 15 val. nespėjusieji susipažinti su kurėnu – paplaukios mariomis.

16 val. bus atidaryta Klaipėdos fotografijos mėgėjų klubo „Fotoburė“ paroda „Pamario novelės“.

Projekto „Darau laivelį, mezgu tinklelį“ esmė – edukaciniai užsiėmimai su gintaru, laivadirbystės amato, pamario gyventojų kultūros ir papročių pažinimas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 660 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,