Mano Gargždai



Kalėdų eglės įžiebimas Dauparuose – bendruomenę subūrė muzika ir gerumo iniciatyva

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Liepa Mizaraitė nuotr. Liepa Mizaraitė nuotr.

Gruodžio 13-ąją, penktadienį, Dauparų Gobergiškės parke vyko jauki ir bendruomeniška Kalėdų eglės įžiebimo šventė – „Muzikinis Kalėdų ringas“, subūrusi gausų būrį vietos gyventojų ir svečių.

 

Scenoje pasirodė atlikėjai – Auksė Paulikaitė ir Ričardas Banis, kurie publiką džiugino gyvais pasirodymais, energija ir šventinėmis emocijomis. „Muzikinio Kalėdų ringo“ idėja kvietė į simbolinę muzikinę kovą.

Renginį vedė Ignas Liaudonskas. Šventinėje programoje taip pat dalyvavo Gargždų „Minijos“ progimnazijos Gobergiškės skyriaus vaikai, parengę pasirodymą, kuris sulaukė gausių aplodismentų. Mažųjų šventės dalyvių džiaugsmui parke apsilankė ir Kalėdų Senelis, įteikęs vaikams dovanas. Renginio kulminacija – įžiebta Kalėdų eglė – paskleidė šventinę nuotaiką visame parke.

Renginio metu vyko bendruomenės paramos akcija „Kepiniai šildo“, kurios metu buvo renkamos lėšos Nojaus Preibio sveikatai. Šios akcijos metu pavyko surinkti net 392 eurus. Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie aukojo, kepė, pirko ir savo gerumu prisidėjo prie prasmingos kalėdinės iniciatyvos, taip pat Dauparų bendruomenei, atlikėjams, vaikams, mokytojams, savanoriams, svečiams ir kiekvienam, kuris tapo šios šventės dalimi.

 

Renginio akimirkas įamžino fotografė Liepa Mizaraitė.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 188 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2026 m. VŠĮ „Mano Gargždai“, Gargždai, ĮK 302987419,