Ar pažįstate mediką, kuris daro daugiau, nei reikalauja pareigos? Tą, kuriuo pasitiki pacientai, gerbia kolegos, o bendruomenė didžiuojasi? Dabar metas jį ar ją apdovanoti!
Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia teikti kandidatus Metų medicinos darbuotojo premijai gauti.
Tai galimybė įvertinti tuos, kurie:
pasižymi išskirtiniais profesinės veiklos rezultatais,
pelnė bendruomenės pasitikėjimą,
aktyviai prisideda prie sveikatos sistemos stiprinimo,
rodo pasiaukojimą ir drąsą gelbstint gyvybes.
Skiriamos 2 premijos, jos dydis – 1500 eurų.
Kas gali siūlyti?
Įstaigos, organizacijos, bendruomenės ir kiekvienas iš Jūsų – tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Kandidatų teikimo terminas – iki balandžio 10 d.
Siūlymus siųskite el. paštu . Vienas pasiūlymas gali tapti viešu padėkos ženklu už metų metus tyliai daromą darbą.
Medicinos darbuotojų apdovanojimų ceremonija vyks balandžio 29 d. 18 val. Gargždų kultūros centre.
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Skelbiamas Klaipėdos rajono savivaldybės premijų už rajonui aktualius ir pritaikomuosius darbus konkursas
26 birželio 15, Pirmadienis 11:09 Paskelbtas Savivalda
-
Įteiktos dvi Metų medicinos darbuotojo premijos
26 balandžio 30, Ketvirtadienis 11:34 Paskelbtas Sveikata
-
Metų pabaigos premijos: kada – tik motyvacija, o kada – ir darbdavio pareiga?
25 gruodžio 29, Pirmadienis 13:23 Paskelbtas Aktualijos
-
Pagerbtos dvi Metų medicinos darbuotojo premijos laureatės
25 balandžio 28, Pirmadienis 11:57 Paskelbtas Savivalda
-
Kviečiame siūlyti kandidatus Metų kultūros ir meno darbuotojo premijai gauti
25 vasario 25, Antradienis 12:56 Paskelbtas Laisvalaikis
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 153 svečiai (-ių) ir narių nėra






