Edvardo Šauklio auklėtiniai sėkmingai pasirodė Šilutėje vykusiame Lietuvos sunkiosios atletikos jaunimo iki 20 metų ir jaunimo iki 23 metų čempionato finale.
Teisę dalyvauti šiose varžybose buvo iškovoję keturi gargždiškiai sportininkai. Deja, dėl traumų ir ligų negalėjo startuoti Agneta Dotaitė (iki 23 m.) ir Eimantas Navardauskas (iki 20 m.).
Puikiai Gargždų vardą garsino jaunimo iki 20 metų grupėje dalyvavęs Nojus Brazdeikis. Svorio kategorijoje iki 90 kg jis rovimo veiksmu iškėlė 117 kg ir užėmė pirmąją vietą, o stūmimo rungtyje, iškėlęs 142 kg, liko antras. Dvikovėje surinkęs 259 kg, sportininkas iškovojo Lietuvos čempiono titulą.
Be to, Nojus bendroje visų iki 20 metų dalyvių įskaitoje buvo pripažintas absoliučiu varžybų nugalėtoju – stipriausiu ir geriausiu čempionato sportininku.
Vyresnėje, iki 23 metų, amžiaus grupėje sportininkai varžėsi ne pagal svorio kategorijas, o pagal meistriškumo Sinklerio lentelę, kurioje buvo apdovanoti šeši stipriausi atletai. Šioje grupėje dalyvavo gargždiškis Nojus Stonys. Sverdamas 67 kg, jis rovimo veiksmu iškėlė 66 kg, o stūmimo rungtyje pasiekė 80 kg rezultatą. Dvikovėje surinkęs 146 kg, sportininkas iškovojo garbingą penktąją vietą ir buvo apdovanotas.
Treneris Edvardas Šauklys pagyrė vaikinus už jų pastangas derinant treniruotes, mokslus ir darbus. Pasak trenerio, sportininkai sąžiningai dirba treniruotėse ir kryptingai siekia savo tikslų.
Paveikslėlių galerija
https://mano-gargzdai.lt/component/k2/item/35909-lietuvos-cempionato-finale-sekmingas-gargzd-sunkiaatleci-pasirodymas#sigProGalleria782fc77f85
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Klaipėdos rajono sporto centro auklėtiniai sėkmingai pasirodė Anykščiuose
26 birželio 04, Ketvirtadienis 15:08 Paskelbtas Sportas
-
Gargždų jaunieji sunkiaatlečiai – tarp šalies stipriausiųjų
26 gegužės 06, Trečiadienis 14:02 Paskelbtas Sportas
-
Gargždų jaunųjų sunkiaatlečių puikus pasirodymas Lietuvos jaunių čempionate
26 balandžio 16, Ketvirtadienis 14:21 Paskelbtas Sportas
-
Gargžduose vyko atviros jaunių sunkiosios atletikos pirmenybės
26 kovo 04, Trečiadienis 10:13 Paskelbtas Sportas
-
Gargždų jaunieji sunkiaatlečiai sėkmingai pradėjo metus „Žemaitijos taurėje“
26 sausio 20, Antradienis 14:41 Paskelbtas Sportas
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 174 svečiai (-ių) ir narių nėra






