Mano Gargždai



Gelbėtojai pradėjo budėti Klaipėdos paplūdimiuose: startavo vasaros sezonas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ nuotr. BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ nuotr.

Nuo šiandien Klaipėdos paplūdimiuose oficialiai prasidėjo vasaros sezonas. Melnragės, Girulių ir Smiltynės paplūdimiuose budėti pradėjo gelbėtojai, kurie visą sezoną rūpinsis poilsiautojų saugumu ir, esant poreikiui, teiks pagalbą.

 

Gyventojai ir miesto svečiai, planuojantys laiką prie jūros, raginami elgtis atsakingai, laikytis saugumo reikalavimų, atkreipti dėmesį į gelbėtojų iškeltas vėliavas bei nepalikti vaikų be suaugusiųjų priežiūros.

Gelbėtojai primena, kad atsakingas poilsis ir saugumo taisyklių laikymasis padeda išvengti nelaimių bei užtikrina malonų laiką pajūryje.

Linkime visiems saugios, saulėtos ir smagios vasaros prie Baltijos jūros!

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 172 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2026 m. VŠĮ „Mano Gargždai“, Gargždai, ĮK 302987419,