Nuo šiandien Klaipėdos paplūdimiuose oficialiai prasidėjo vasaros sezonas. Melnragės, Girulių ir Smiltynės paplūdimiuose budėti pradėjo gelbėtojai, kurie visą sezoną rūpinsis poilsiautojų saugumu ir, esant poreikiui, teiks pagalbą.
Gyventojai ir miesto svečiai, planuojantys laiką prie jūros, raginami elgtis atsakingai, laikytis saugumo reikalavimų, atkreipti dėmesį į gelbėtojų iškeltas vėliavas bei nepalikti vaikų be suaugusiųjų priežiūros.
Gelbėtojai primena, kad atsakingas poilsis ir saugumo taisyklių laikymasis padeda išvengti nelaimių bei užtikrina malonų laiką pajūryje.
Linkime visiems saugios, saulėtos ir smagios vasaros prie Baltijos jūros!

Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Klaipėdos uostas pradeda smėliu pildyti paplūdimius
25 gruodžio 23, Antradienis 07:50 Paskelbtas Aktualijos
-
Uostas miestui. Efektyviai maitinami paplūdimiai – kai kur kranto linija platėjo keliolika metrų
25 lapkričio 20, Ketvirtadienis 12:34 Paskelbtas Aktualijos
-
Baigėsi vasaros sezonas Klaipėdos paplūdimiuose
25 rugsėjo 16, Antradienis 16:18 Paskelbtas Aktualijos
-
Pavojus Pirmosios Melnragės paplūdimyje: išgelbėti skendę paaugliai
25 liepos 03, Ketvirtadienis 18:37 Paskelbtas Aktualijos
-
Klaipėdos paplūdimiuose – naujovė
25 birželio 20, Penktadienis 11:07 Paskelbtas Aktualijos
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 172 svečiai (-ių) ir narių nėra






