Mano Gargždai



Nuo birželio 1 d. – pokyčiai Olando kepurės aikštelėje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
KKT nuotrauka KKT nuotrauka

Planuojate aplankyti Olando kepurę? Nuo birželio 1 dienos keičiasi automobilių stovėjimo įkainiai aikštelėje prie vienos lankomiausių pajūrio vietų. 

 

Klaipėdos rajono savivaldybės taryba patvirtino naujus automobilių stovėjimo įkainius šioje aikštelėje. VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ ir toliau administruos vietinę rinkliavą šioje teritorijoje.

 

Į ką svarbu atkreipti dėmesį nuo birželio 1 d.?

Keičiasi stovėjimo tarifai: pirmoji valanda kainuos 2,50 Eur, kiekviena kita – 3,50 Eur. Nuo šiol šie įkainiai aikštelėje bus taikomi visus metus.

Pamiršus ar nespėjus sumokėti vietoje, „užmaršumo mokestį“ (41,00 Eur) bus galima sumokėti per 72 val. nuo transporto priemonės užfiksavimo momento.

Aikštelėje pradedama testuoti automatinė fiksavimo kamerų sistema. Šiuo metu mūsų darbuotojai dirba įprastai ir pažeidimus fiksuoja vietoje, bet netrukus pranešimai nebus paliekami. Nustatyti nesumokėjimo atvejai bus fiksuojami kameromis, o pažeidimai bus formuojami automatiškai.

 

Svarbi žinia elektromobilių savininkams:

Kaip ir iki šiol, elektromobiliams stovėjimas išlieka nemokamas. Tik nuo rugpjūčio 1 d. reikės galiojančio elektroninio leidimo. Šį leidimą galite nemokamai išsiimti mūsų savitarnos svetainėje: parkavimas.klaipedatransport.lt.

Jei jau esate išsiėmę elektromobilio leidimą Klaipėdos mieste, jis galios ir Klaipėdos rajono mokamose zonose, įskaitant Olando kepurę. Papildomų veiksmų atlikti nereikia.

Prieš paliekant automobilį, visada rekomenduojame atkreipti dėmesį į informacinius ženklus ir stendus vietoje.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 219 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2026 m. VŠĮ „Mano Gargždai“, Gargždai, ĮK 302987419,