Naują savaitę žemo slėgio sūkuriai vis suksis netoli Lietuvos, tad lietus bus dažnas svečias.
Antradienio rytą orus lems tolstantis ciklonas, o artėjant vakarui sulauksime naujo ciklono ir jo šiltojo atmosferos fronto. Dangus bus debesuotas, bet vietomis, ypač šiaurės rytuose, tikrai sulauksime pragiedrulių. Daug kur, daugiausia pietuose, trumpai palis, galima ir perkūnija. Vėjas pūs daugiausia iš pietvakarių, pietų, 8–13 m/s greičiu. Aukščiausia temperatūra sieks 16–21 laipsnį šilumos.
Naktį iš antradienio į trečiadienį iš vakarų priartės galingas ir aktyvus ciklonas, kuris atneš tikrai audringus orus. Daugelyje rajonų lis, kai kur smarkiai, o vakaruose lietus bus kone ištisai. Vietomis griaudės perkūnija. Vėjas pūs iš pietų, pietvakarių, jo greitis sieks 9–14 m/s, pajūryje gūsiai bus net 15–20 m/s. Termometrai dėl didelio debesuotumo rodys vos 9–14 laipsnių šilumos.
Trečiadienį orus ir toliau lems ciklonas, kurio centras bus kiek šiauriau mūsų šalies. Lietaus sulauksime visuose rajonuose, o vietomis lis smarkiai. Kai kur griaudės perkūnija.
Vėjas išliks pietų, pietvakarių, pereinantis į šiaurės vakarų, 9–14 m/s greičio, vakariniuose rajonuose gūsiai išliks pavojingi – 15–20 m/s. Temperatūra daug nekils – vos iki 15–20 laipsnių šilumos.
![]()
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Kokius orus šventiniam savaitgaliui prognozuoja sinoptikai?
26 liepos 03, Penktadienis 12:03 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Sinoptikai: stichinė kaitra iš Lietuvos pasitrauks jau antroje savaitės pusėje
26 birželio 29, Pirmadienis 13:26 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Savaitgalį Lietuvą užplūs kaitra: temperatūra kils iki 35 laipsnių
26 birželio 26, Penktadienis 13:16 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Sinoptikai: vasariška šiluma laikysis visą savaitę
26 birželio 22, Pirmadienis 11:17 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Sinoptikai: vėsiausia ir drėgniausia savaitės dalis jau praėjo, atkeliauja šiltesnių orų laikotarpis
26 birželio 19, Penktadienis 12:24 Paskelbtas Laisvalaikis
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 464 svečiai (-ių) ir narių nėra






