Mano GargždaiPosėdžiaus savivaldos strategai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Iš atostogų grįžta politikai bei savivaldybės darbuotojai. Rengiami sprendimai rugpjūčio 29-osios Tarybos posėdžiui, kuris vyks po poros mėnesių pertraukos. Liepą dėl atostogų politikai spręsti Klaipėdos rajonui svarbių klausimų nebuvo susirinkę.

Šiuo metu dar atostogauja Administracijos direktorius Česlovas Banevičius ir jo pavaduotojas Vidmantas Buivydas.

Šiandien 14 val. Savivaldybėje vyks Strateginio planavimo komisijos posėdis. Komisijos nariai tarsis dėl Klaipėdos rajono savivaldybės strateginio veiklos plano 2013–2015 m. programų lėšų perskirstymo bei dėl savivaldybės biudžeto lėšų perskirstymo. Taip pat bus tariamasi dėl teikiamų projektų finansavimo paraiškų bei dėl rengiamo Gargždų Kvietinių gatvės techninio projekto.

Tarybos posėdžiui ruošiamas sprendimo projektas, kuriuo ketinama biudžeto pajamas ir asignavimus padidinti 326,7 tūkst. Lt.

Didžioji dalis šios sumos - speciali tikslinė dotacija socialinio būsto fondui plėtoti. Iš Valstybės biudžeto socialiniams būstams pirkti savivaldybė šiemet gaus 237 tūkst. litų.

Taip pat anksčiau planuotos pajamos padidinamos ir perskirstomos dėl  savivaldybės gautų papildomų pajamų iš ilgalaikio materialiojo turto realizavimo, biudžetinių įstaigų planuojamų surinkti lėšų už nuomą, pajamų iš baudų ir konfiskacijos bei vietinės rinkliavos.

Preliminariai planuojama, kad Tarybos posėdyje politikams bus siūloma balsuoti už tai, kad skirti 12,6 tūkst. Lt Lapių pagrindinei mokyklai – virtuvės įrangai įsigyti, Pašlūžmio pagrindinei mokyklai - 7,5 tūkst. Lt mokyklos priestato fasado remontui , o Šiūparių pagrindinei mokyklai – nerūdijančio metalo puodams ir pjaustymo lentelėms įsigyti reikia 2 tūkst. Lt. Taip pat 500 litų ketinama skirti Vėžaičių kultūros centrui – pastatų draudimui.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 81 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,