Mano GargždaiSkandalingame įraše – darbininkų įpročiai „Minijos“ progimnazijoje

Įvertinkite šį įrašą
(15 balsai)

 

Šis vaizdo įrašas, kurio nuorodą redakcijai atsiuntė vienas iš naujienų portalo „Mano Gargždai“ skaitytojų, patvirtins „Minijos“ progimnazijos tėvų bendruomenės nuogąstavimus, kad mokykla renovuojama neskubant ir nepersistengiant.

Kaip aiškėja iš socialiniame tinkle „Facebook“ platinamo vaizdo įrašo, vienas iš „Gargždų rangos darbų“ darbininkų, pirmadienio rytą, užuot dirbęs, linksmino kolegas grodamas prie mokyklos pianino.

Įrašas sulaukė pusšimčio „Patinka“ spustelėjimų ir keliolikos komentarų.

„Ačiū Jums, statybininku brigada, kad kiekvieną dieną nuotaika man pakeliat, geras“, - rašo vienas komentatorius.  

„Čia tik lašas jūroj, ką mes veikiam“, - atsako vienas iš statybininkų brigados narių.

„Pasirodo, nėra tokia jau bloga ta statybininko profesija, ypač jei „Gargždų Rangos Darbuose“ dirbi“, - stebėjosi gargždiškis.

Į klausimą, ar vėl švenčiamas kažkieno gimtadienis, tas pats darbininkas atsako: „Ne, tiesiog sunkus pirmadienis brigadai“.

Susisiekti su bendrovės "Gargždų rangos darbai" vadovu Artūru Uosiu naujienų portalui kol kas nepavyko, tačiau viliamės, kad pavyks išgirsti ir publikuoti jo komentarą.

Praėjus pusvalandžiui po šio straipsnio publikavimo su "Mano Gargždais" susisiekė prisistatyti nepanoręs vaizdo filmuko autorius ir patikino, kad scena prie pianino buvo nufilmuota pietų pertraukos metu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 144 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,