Logo
 Spausdinti šį puslapį

Lapių „Miško šventėje“ – ir geradarystės idėjos

Įvertinkite šį įrašą
(7 balsai)

Šeštadienį Lakštingalų slėnyje, Lapiuose šurmuliuos tradicinė bendruomenės rengiama „Miško šventė“. Tai laukiamiausia Lapių ir apylinkių gyventojų šventė, kasmet į vaizdingą Lakštingalų slėnį prie Žvelsos sutraukianti šimtus žiūrovų.

Šiemet visi šventės dalyviai bus raginami aukoti neseniai įsteigtam Lapių vaikų globos namų paramos fondui.

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė fondo pirmininkė, geradarystės idėjas skleidžianti Evelina Aleksandrovič, fondas įsteigtas siekiant padėti įgyvendinti idėją, kad šalia Lapių pagrindinės mokyklos atsirastų Vaikų globos namai.

„Mūsų fondas nori prisidėti prie idėjos Lapiuose steigti vaikų globos namus. Dabar nedidelė grupė vaikų gyvena bendrabutyje šalia mokyklos, tačiau buitinės sąlygos ten ne pačios geriausios. Tuo tarpu tiek pedagogai, tiek Lapių bendruomenė pavydėtinai jautriai ir atsakingai rūpinasi šiais vaikais. Tėvų globos netekusiems, kitų sunkumų turintiems vaikams gyventi tokioje gražioje vietoje, kartu su vieninga ir nuoširdžia bendruomene, būtų idealu. Dar nenuspręsta, ar šalia mokyklos veikiantį bendrabutį reikia rekonstruoti, ar statyti naują pastatą, tačiau mes dėsime visas pastangas, kad Vaikų globos namai Lapiuose ilgainiui atsirastų“, - sakė E.Aleksandrovič.

 

Pramogos - vaikams ir tėvams

„Miško šventė“ Lakštingalų slėnyje šiemet prasidės nuo 11 valandos, tradicinėmis sporto varžybomis. Bus žaidžiamas krepšinis, tinklinis, futbolas.

Oficialus „Miško šventės“ atidarymas - 18 valandą. Vaikai bus kviečiami į „Miško pasakų pievelę“, kur jų lauks pramogos ir žaidimai. Medžiotojų ir žvejų draugija „Žvelsa“ savo kiemelyje ant laužo keps ir čia pat visus norinčius vaišins medžioklės laimikiu.

Šventę organizuoja Lapių bendruomenės centras ir Vėžaičių kultūros centro Lapių skyrius.

 

„Miško šventės“ programa:

18:00 Žiūrovų pasitikimas, šventės atidarymas.

VKC Lapių skyriaus vok. ansamblio „Trumpė“  (vad. A. Dragūnas) pasirodymas.

Sportininkų apdovanojimų mišrainė.

Lapių pagrindinės mokyklos moksleivių pasirodymas (vad. O. Turauskienė).

VKC šokių kolektyvo „Karuselė“ (vad. B. Gedvilaitė) ir VKC Girininkų skyriaus kanklininių ansamblis „Girelė“ (vad. R. Pozingienė) pasakiški pasirodymai.

19:45 Klaipėdos kapela „Gimnazistai“ (vad. J. Petrauskas).

20:45 Atlikėjas Deividas Bastys.

21:45 Diskoteka, stebuklingas visas blogybes deginantis laužas.

22:45 Tradicinis šventės užbaigimo akcentas – keturiolikos žibintų leidimas į dangų.

 

Arūno Stapono fotografija

Susiję įrašai (pagal žymę)

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,