Mano GargždaiNuo bilieto į Karklės festivalį – po 3 litus bendruomenei

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)

Į Karklės festivalį šiuo metu plūsta tūkstančiai žmonių. Vienas populiariausių šalies festivalių vyksta Klaipėdos rajone, tačiau yra priskiriamas uostamiesčiui.

Kaip žiniasklaidai yra teigęs jau ketvirtojo „Karklė Live Music Beach“ organizatorius Marius Tumšys, norėdami įgyvendinti idėją rengti festivalį paplūdimyje, rengėjai dairėsi vietos nuo Drevernos iki Šventosios, tačiau troško atrasti erdvę kuo arčiau savo miesto – Klaipėdos. Kai idėją rengti festivalį Karklėje jie pirmą kartą pristatė Pajūrio regioninio parko direkcijai, Klaipėdos rajono savivaldybei, vietos bendruomenei, išgirdo tik vieningą „ne“.

Galiausiai M.Tumšio komandai pavyko įrodyti, kad festivalis ne tik nėra užprogramuotas blogis, bet atvirkščiai – toks renginys padeda populiarinti pajūrį, gali duoti apčiuopiamos naudos vietos bendruomenei.

Šiemet nuo kiekvieno parduoto bilieto organizatoriai po 3 litus skiria Karklės bendruomenei. Pasak M.Tumšio, dalis Karklės gyventojų festivalio metu patiria nepatogumų, tačiau kita dalis išties patenkinti, pavyzdžiui, maitinimo, apgyvendinimo paslaugas teikiantys verslininkai.

Komandos šerdį per piką sudaro 8 žmonės, tačiau festivalio metu vien įvairias pramogas organizuoja apie 70 atskirų komandų, koncertuoja apie 70 atlikėjų, savanoriauja maždaug 100 žmonių. Techniniu scenų aptarnavimu rūpinasi 4 įmonės, nes mažesnių pajėgų tiesiog neužtektų. Veikia gausybė kavinių, o kur dar gelbėtojai, apsaugos darbuotojai.

Šiemet renginyje laukiama nuo 8 iki 12 tūkstančių žiūrovų. Todėl automobiliams statyti paruošti nemaži plotai. Karklėje savaitgalį dirbs ne tik Klaipėdos, bet ir Lietuvos kelių policijos biuro pareigūnai. Čia nuolat budės keli eismą reguliuosiantys pareigūnai, pora kriminalinės policijos pareigūnų, tiek pat apylinkės inspektorių, 4 patruliai bei 55 saugos tarnybos apsaugininkai.

Kelių policijos biuro viršininkas Ramūnas Šideikis pataria vairuotojams neskubėti ir labai atidžiai sekti kelio ženklus, kuriais vadovaudamiesi jie išvengs nesusipratimų. Jis patarė iš Karklės išvažiuoti nesukant Girulių link, o sukti į plentą Klaipėda – Liepoja.

Šiemet Karklės festivalininkus linksmins 75 užsienio ir Lietuvos atlikėjų koncertai, žadą atimantys reginiai, šiltas jūros glėbys, smėlėtos šokių aikštelės ir šio renginio vizitine kortele tapusi hipiška atmosfera, kurioje su vienodu entuziazmu nardo studentai, kaklaraiščius ant pušų „padžiovę“ tarnautojai, verslo rykliai ir plaukus pasileidusios mamos.

Daugiau informacijos apie festivalį čia.

 

Pirmoji Karklės festivalio diena vaizdo įraše:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 106 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,