Mano Gargždai



„Minijos“ progimnazijos uniforma vyresniems mokiniams - nebūtina

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Paskelbus apie „Minijos“ progimnazijos mokinių ugdymo tvarką ateinančiais mokslo metais, moksleivių tėvai internete ėmė diskutuoti, ar verta pirkti vaikams „Minijos“ progimnazijos mokyklines uniformas ar švarkus, jei vaikai mokysis „Kranto“ mokykloje ar „Vaivorykštės“ gimnazijoje.

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė „Minijos“ progimnazijos direktorius Antanas Jacikas, pasiruošimas artėjantiems mokslo metams mokykloje kaip niekada „karštas“ – reikia išspręsti daugybę dilemų, atsakyti į mokytojų ir tėvų klausimus, susitarti, suplanuoti, todėl uniformų klausimas – nėra svarbiausias.

„Manau, kad reikalauti dėvėti uniformą iš septintokų ir aštuntokų nebūtų logiška. Aštuntokai mūsų mokyklą lankys paskutinius metus, todėl jei mokyklinio švarko neturi, tikrai nebūtina pirkti naujo – kitąmet jie mokysis kitoje mokykloje. Septintokai, jei ketina sugrįžti į „Minijos“ progimnaziją kitąmet, švarką gali ir nusipirkti, - siūlė A.Jacikas. – Penktokai ir šeštokai, mano nuomone, uniformas galėtų dėvėti. Jie yra „Minijos“ progimnazijos mokiniai, mokslus tęs renovuotoje mokykloje, todėl būtų gerai, kad išlaikytų mokyklos tradicijas. Tačiau jokio griežto reikalavimo nebus, svarbiausia, kad vaikai mokytųsi, kad neišbėgiotų į Klaipėdos mokyklas“, - sakė mokyklos direktorius.

Susiję įrašai (pagal žymę)

1 komentaras

  • Oficialaus pranešimo spaudoje dar nebuvio išspausdinta, nėra ir pranešimo apie pokyčius Minijos progimnazijos tinklapyje, tai nelabai aišku, ar čia jau oficialu, kad vaikai mokysis rytinėje pamainoje..?
    Surasti siuvėją ir pasiūti uniformą per 10 dienų nerealu, tikrai nemanau, kad šiais metais verta varginti tėvus, nes ir taip pakankamai streso buvo per liepą -rugpjūtį dėl Minijos moksleivių ugdymo proceso.

    Pranešti giedre Antradienis, 2013 rugpjūčio 20 19:54 Komentaro nuoroda

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 309 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,