Mano GargždaiNestudijuok Gargždų universitete, ateik kurti pokyčių

Įvertinkite šį įrašą
(5 balsai)

Tokiu šūkiu penktadienį į parką jaunimą kviečia neformali jaunų gargždiškių grupė, parko aikštelėje organizuojanti renginį „Aš myliu Gargždus“.

Renginio idėją palaiko ir naujienų portalas „Mano Gargždai“, Gargždų miesto bendruomenė, labdaros ir paramos fondas „Ateities banga“, visi nemokamai koncertuosiantys ir pasirodysiantys dainininkai, atlikėjai, aktoriai, menininkai.

 

Organizuoja pirmą kartą

Veiksmas, kuriantis pokyčius, Senajame Gargždų parke tęsis nuo 16 iki 23 valandos.

Įdomu, kad prie renginio dalyvių ir scenarijaus autorių bet kurią akimirką gali prisijungti bet kuris pilietis, norintis ir galintis pasidalinti talentu, idėja, konkrečiu darbu ar pasirodymu, akcija, sumanymu.

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė renginio iniciatorė gargždiškė Gerda Muldarytė, idėją suorganizuoti renginį Gargždų jaunimui ji nešiojasi dvejus metus. Pernai to padaryti nepavyko, o šiemet, sulaukus bendraminčių paramos, idėja taps reali.

„Įvairias kliūtis, sunkumus ir nemalonumus būtų labai sunku įveikti, ypač pirmą kartą organizuojant renginį, be tokių nuostabių, kūrybingų, gerų ir visko paties geriausio pilnų žmonių, kurie labai palaiko, padeda, pataria, daro viską, kad tik viskas pasisektų ir būtų puiku, visiems visiems esu be galo dėkinga, - emocijų neslėpė G.Muldarytė. – Vienas iš renginio tikslų paprastas, bet svarbus – norisi linksmai užbaigti vasarą, smagiai pasitikti mokslo metus. Taip pat rūpi parodyti, kokia veikla jaunimas gali užsiimti Gargžduose po pamokų, kokių talentų turime Gargžduose. Taip pat bandysime sužinoti, kokių pokyčių mylimame mieste labiausiai nori Gargždų jaunimas ir kuo patys gali prisidėti prie pokyčių kūrimo“, - sakė ji.

 

Renginyje – skersinio statymas

G.Muldarytė džiaugėsi, kad šis renginys, padedant Gargždų bendruomenei, iškart atneš vieną realų, materialų pokytį.

Gargždų bendruomenė, nuosekliai tęsdama erdvių Senajame Gargždų parke sutvarkymo planą, pasirūpino, kad neseniai socialinio tinklo „Facebook“ grupėje gargždiškio Sauliaus Balčiūno išsakyta idėja, kad parke labai reikia paprasčiausio skersinio nesudėtingoms treniruotėms, taptų reali.

Gargždų bendruomenės prašymu, Gargžduose veikianti bendrovė „Ruukki“ miestui padovanos pirmąjį lauko treniruoklį, kurių erdvėje netoli vaikų žaidimo aikštelės ateityje turėtų atsirasti daugiau.

Taigi, bendrovės „Ruukki“ dovanotą prisitraukimams skirtą skersinį iš dviejų dalių, jaunimas renginyje pastatys savo rankomis.

 

Laukia netikėtumų

G.Muldarytė naujienų portalui „Mano Gargždai“ taip pat pasakojo, kad labai laukia ne tik atlikėjų, su kuriais sutarta iš anksto, pasirodymų, bet ir visų netikėtumų, kurie gali įvykti, jei prie renginio prisijungs kūrybingas, veiksmui ir konkretiems darbams nusiteikęs jaunimas.

Skleisdama šia idėją gargždiškė jau sulaukė ir netikėtų pasiūlymų prisidėti prie renginio. Graffiti meistrai apsiėmė išpiešti vieną įdomų objektą parke, Gargždų laisvalaikio centras suaugusiems įkūrimo entuziastai taip pat prisijungs parodydami savo programą.

Renginyje įvyks gargždiškių kurtų filmukų premjera, virtuali senųjų Gargždų fotografijų paroda. Šiam tikslui jaunimui vaizdo projektorių paskolino Klaipėdos rajono turizmo ir informacijos centras.

Pasak G.Muldarytės, laukiamos visos iniciatyvos, sumanymai, idėjos, viskam bus rasta laiko ir erdvės.

 

Reikalingus pokyčius registruos

Renginio iniciatoriai gargždiškius kvies ir išsakyti savo idėjas, kokių pokyčių labiausiai nori, prie kokių gali prisidėti patys.

Idėjas, sumanymus ar pretenzijas kiekvienas galės užrašyti savitoje mokyklinėje lentoje. Norintys šalia savo idėjos galės nusifotografuoti. Bus kuriama savita idėjų ir sumanymų fotogalerija, kurią publikuos naujienų portalas „Mano Gargždai“.

Renginyje „Aš myliu Gargždus“ tikrai dalyvaus Gargždų šokių grupė „Inferno“, gargždiškė dainininkė Gabrielė su grupe,  Edita Bodrovaitė–Rukienė su grupe, Gargždų kultūros centro šiuolaikinio dainavimo studija, VŠĮ „Gargždų futbolas“ jaunieji futbolininkai, Gargždų laisvalaikio centro breiko šokėjai, gitaristas Mindaugas ir keli dydžėjai.

Renginį remia ir palaiko naujienų portalas „Mano Gargždai“,  Gargždų miesto bendruomenė, Labdaros paramos fondas „Ateities Banga“, bendrovė „Ruukki“, Gargždų jaunimo ir laisvalaikio centras, VšĮ „Gargždų futbolas“, parduotuvės „Aibė“, „Technorama“, restoranas „Lijo“, Klaipėdos rajono laikraštis „Banga“.

1 komentaras

  • kurti inovacijas ir valdyti pokycius - pagrindinis siuolaikines visuomenes uzdavinys. Labai daznai, norint pakeisti kazka seno, pabodusio, uzteka prideti viena procenta naujo prie dedvyniasdesimt devyniu procentu kas sena ir rezultatai patenkins lukescius.

    Pranešti inovacija Antradienis, 2014 vasario 25 20:55 Komentaro nuoroda

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 166 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,