Mano GargždaiMokiniams ir pedagogams – vicemerės linkėjimai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Pirmadienį prasidėsiantys nauji mokslo metai rūpi ne tik tėvams ir vaikams, bet ir politikams.

Šiandien Klaipėdos rajono savivaldybės internetiniame tinklapyje publikuojamas interviu apie  naujųjų mokslo metų pradžią su vicemere Rūta Cirtautaite.

„Naujaisiais mokslo metais linkiu mokytojams, darželių auklėtojams ir visiems švietimo darbuotojams kūrybingai dirbti – drąsiai išbandyti naujoves, bet nepamiršti ir tradicijų. Mokiniams – būti valingiems siekiant savo tikslo ir tarp pamokų ruošos ir daugybės prasmingų užsiėmimų nepamiršti ir knygos“, - linki R.Cirtautaitė.

Pasak vicemerės, Švietimo įstaigos laukia 1 840 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų bei 464 pirmokų, iš viso apie 5000 moksleivių.

Mero pavaduotoja informuoja, kad Klaipėdos rajone ikimokyklinėse įstaigose dirba 134 pedagogai, bendrojo ugdymo mokyklose − 557 pedagoginiai darbuotojai, neformaliojo švietimo įstaigose – 78 darbuotojai.

R.Cirtautaitės teigimu, rugsėjį lankytojams duris atvers du universalūs daugiafunkciai švietimo centrai - Slengiuose ir Pašlūžmyje.  Jų pastatai renovuoti, tik Pašlūžmyje dar vyksta baigiamieji darbai. Renovuotas Endriejavo vidurinės mokyklos vaikų darželis, tęsiama renovacija Dovilų pagrindinėje mokykloje ir Gargždų „Minijos“ progimnazijoje.

Bendrai švietimo reikmėms šiemet skirta 58 milijonai litų, o tai sudaro kiek daugiau nei pusę metinio savivaldybės biudžeto (106,7 mln. litų).

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 519 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,