Mano GargždaiPo skandalo - Gargždų garbės piliečio kritika

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Keistuolių laiškas kaimyninių šalių vadovams sukėlė diskusijų ir kritikos bangą.

Šią savaitę trys nevienareikšmiškai vertinamo visuomeninio judėjimo „Būkime vieningi“ nariai Vygantas Kelertas, Vaidas Lekstutis ir Olegas Tytorenka parašė ir V.Putinui bei A.Lukašenkai išsiuntė laišką, esą norėdami informuoti apie Lietuvoje susiklosčiusią situaciją dėl skalūnų dujų žvalgybos ir gavybos procesų.

 

Kainavo 19,8 lito

Šis laiškas labai patiko kaimynams – buvo noriai cituojamas rusų ir baltarusių žiniasklaidoje.

„Taip galėjo padaryti tik nedaug intelekto turintys žmonės“, – kreipimąsi į kaimyninių šalių vadovus įvertino Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas, Gargždų garbės pilietis Benediktas Juodka.

V.Lekstutis, taip pat Klaipėdos rajono Aukštikiemių bendruomenės pirmininkas, jau yra pagarsėjęs Klaipėdos rajone kaip prieštaringai vertinamų vaizdo klipų ir visuomeninių akcijų autorius.

Norėdami įrodyti, kad tokį laišką tikrai išsiuntė, trijulė žiniasklaidai išplatino ne tik jo turinį, bet ir pašto kvitą, jog sumokėjo už registruoto laiško siuntimą. Išsiųsti po laišką Rusijos ir Baltarusijos prezidentams kainavo 19,8 lito.

Anot V.Lekstučio, jiems rūpėjo išsiaiškinti, ar Rusija ir Baltarusija žino apie padėtį Lietuvoje, kad joje ketinama ieškoti skalūnų dujų ir galimai teršti aplinką.

 

Nemyli valstybės?

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas B.Juodka žiniasklaidai komentavo, kad šio laiško nederėjo rašyti.

 „Lietuvoje turime savo valdžią, normaliai diskutuojame. Be to, juk dar net neaišku, ar Lietuvoje yra tų skalūnų dujų ar nėra. Tokį laišką vertinu vienareikšmiškai – tai amoralu. Lietuvos piliečiai, kurie myli savo valstybę, taip nesielgtų. Taip gali daryti tik valstybės priešai, kurie yra labai negeranoriškai nusiteikę savo valstybės atžvilgiu. Lietuva yra pakankamai demokratinė valstybė. Tie žmonės galėjo ir pas mane ateiti, ir pas ministrus į priėmimus užsirašyti. Koks tikslas rašyti tokį laišką šalių prezidentams, kurie prieštarauja ES plėtrai, Rytų partnerystės prioritetui, nusiteikę prieš mūsų valstybę net jai pirmininkaujant ES. Tokie rašytojai tikrai yra savo valstybės priešai ir jų žingsnis yra nesąmonė. Reikia turėti labai nedaug intelekto, kad sugalvotum taip padaryti“, - žiniasklaidai sakė B.Juodka.

 

Pastarąjį kartą Klaipėdos rajono savivaldybės Tarybos posėdyje balandį Vaidas Lekstutis prieštaravo politikų sprendimui skirti 100 tūkstančių litų naujiems bažnyčios suolams pirkti. V.Lekstucio komandos sukurtas vaizdo įrašas čia:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 159 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,