Mano GargždaiPapildė Socialinių paslaugų teikimo tvarką

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Politikai pakeitė Dienos socialinės globos ir pagalbos į namus paslaugų teikimo tvarką.

Esą tokiu sprendimu siekta socialinių paslaugų gavėjams ir teikėjams - socialinių paslaugų įstaigoms, teikiančioms dienos socialinės globos ir pagalbos į namus paslaugas, aiškiau reglamentuoti praktikoje pasitaikančių atvejų sprendimus.

Nuo šiol keičiasi dienos socialinės globos ir pagalbos į namus paslaugų teikimo sustabdymo tvarka. Pagalbos į namus teikimas bus sustabdomas paslaugos gavėjui gydantis slaugos, reabilitacijos, gydymo įstaigose - nuo 1 iki 4 mėnesių per metus.

Jei paslaugos gavėjas oficialiai parašys ir nurodys svarbias priežastis, paslaugos teikimą oficialiai bus galima sustabdyti dar 1-3 mėnesiams.

Kaip politikams paaiškino Socialinio skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė,  dažnai tokias paslaugas gaunantys žmonės, pablogėjus sveikatai, slaugomi ligoninių slaugos skyriuose, po ūmių sunkių ligų, traumų – reabilitacijos įstaigose. Pasibaigus gydymo arba reabilitacijos laikui jiems tęsiamas dienos socialinės globos arba paslaugų namuose teikimas. Tokiu atveju paslaugų teikimas nebūtų nutraukiamas, o tik stabdomas.

D.Gumuliauskienės teigimu, pasitaiko, kad dėl įvairių asmeninių priežasčių - šeimos narių ligos, išvykimo pas kitur gyvenančius gimines, paslaugos gavėjai prašo nebeteikti paslaugų dienos centre ar namuose, tačiau nenori būti išbraukti iš gavėjų sąrašų.

Kad tai nesitęstų neribotą laiką, o paslaugas galėtų gauti kiti asmenys, nuspręsta leisti sustabdyti paslaugas ne ilgiau kaip 3 mėnesiams.  

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 335 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,