Mano GargždaiObuolių šventėje vers obuolių karolius ir sieks rekordo

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Gargždų bendruomenės rengiama ir jau išpopuliarėjusi tradicinė Obuolių šventė šiemet praturtės netikėtu akcentu.

Gargždų Socialinių paslaugų lankytojų iniciatyva šiemet, rugsėjo 14-ąją, per Obuolių šventę, aikštėje prie Kultūros centro, bus veriami ilgiausi vaisių karoliai.

 

Keis požiūrį į negalią

Tikimasi, kad prie Socialinių paslaugų centro lankytojų – suaugusiųjų, turinčių proto, fizinę ar psichinę negalią, prisijungs kuo daugiau gargždiškių, bendruomenės narių ir iš obuolių skiltelių bus suverti ilgiausi, galbūt net į Lietuvos rekordų knygą galintys pretenduoti, obuolių karoliai.

Į rekordo siekimą planuojama įtraukti kuo daugiau gargždiškių, taip skatinant ne tik bendruomeniškumą, bet ir kūrybiškumą, visuomeniškumą, nuostatų į negalią keitimą.

Vaisių karoliams planuojama sunaudoti bent 50 kg obuolių. Sumanymą remia Labdaros ir paramos fondas „Ateities banga“.

 

Kviečia su vaišėmis

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė Gargždų bendruomenės pirmininkė Roma Litvinaitė-Paplauskienė, tikimasi, kad jau ketvirtą rudenį iš eilės Gargžduose rengiama šventė šiemet nustebins dar didesniu dalyvių skaičiumi, dar daugiau gargždiškių į aikštę atsineš savo gamintų patiekalų iš obuolių ir noriai vaišins vienas kitą bei dalysis receptais.

„Labai graži Socialinių paslaugų centro iniciatyva – visi kartu išties galėtume suverti įspūdingus obuolių karolius ir taip pradžiuginti vienas kitą smagia patirtimi, - sakė bendruomenės pirmininkė. – Laukiame visų iniciatyvų, idėjų, o labiausiai – savo gamintais patiekalais nešinų gargždiškių, nusiteikusių bendrauti ir dalintis gera nuotaika“.

Kaip ir kasmet, Obuolių šventės metu gargždiškiai bus raginami aukoti bėdos ištiktiems bendruomenės nariams.

Aikštėje prie Gargždų kultūros centro gargždiškių lauks smagi muzika, šokiai ir žaidimai su etnografiniu ansambliu „Kuršių ainiai“ iš Klaipėdos, įvairios rungtys bei galimybė paragauti bendruomenės narių gamintų obuolinių skanėstų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 224 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,