Mano GargždaiJuozas Erlickas sugrįš į Gargždus

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Gyvojo klasiko gerbėjų laukia ypatingas vakaras. Rugsėjo 27-osios vakarą „Lijo“ restorane vyks Juozo Erlicko koncertinis pasirodymas.

Vakaro svečiai galės pasiklausyti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato atliekamų dainų, bet ir išgirsti J.Erlicko minčių apie Lietuvą, jos žmones.

„Mane gyvenimo kelyje dažnai stabdo įvairūs žmonės ir klausia įvairių dalykų. Matyt aišku, kad aš labai protingas. Štai kartais užsieniečiai klausia, kaip jūs apsišildote žiemą būstą, kai už skolas išjungtas šildymas. Sakau: „Mes bėgam į lauką, įtraukiam šaltą orą, tada greitai bėgam į vidų ir išpučiame jau šiltą.“ „Ar per speigus užtenka?“, – klausia. Sakau, kad per speigus mes valgome daug raugintų kopūstų ir nemažai šilto oro pripučiame. Lietuviai, aišku, klausia paprastesnių dalykų: apie darbą, apie sveikatą. Iš sveikatos problemų dažniausiai aš girdžiu tokį klausimą: „Ar žiūrėjimas pro langą kenkia sveikatai?“ Jei žiūrite iš vidinės pusės – beveik ne. Dar daugelis žmonių skundžiasi, kad blogai gyvena. Blogai gyventi jiems nepatinka. Na, tai ką daryti? Aš patariau pabandyti gyventi gerai, gyvenime viską reikia išbandyti“, - tai tik kelios eilutės savito J.Erlicko humoro, kuriuo gargždiškiai galės mėgautis renginyje.

Įdomu, kad prieš šešiolika metų, 1997 metų gegužę būtent Gargžduose, tuomet veikusiame klube „SD“, J.Erlickas vieną pirmųjų kartų savo karjeroje publiką pakvietė į savo dainų ir kūrybos vakarą.

Šio koncerto garso įrašą išsaugojo gargždiškis Julius Adomkus. Beveik 48 minučių įrašą galima išgirsti čia:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 280 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,