Mano GargždaiRagina deklaruoti gyvenamąją vietą rajone

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Klaipėdos priemiesčių gyventojai raginami deklaruoti gyvenamąją vietą Klaipėdos rajone.

Sendvario seniūnija savo internetiniame tinklapyje nuolat ragina čia gyvenančius, tačiau dažnai Klaipėdoje gyvenamąją vietą deklaravusius klaipėdiškius susitvarkyti dokumentus ir mokesčių dalį skirti Klaipėdos rajono savivaldybei.

Sendvario seniūnijoje gyvenamąją vietą deklaravusių gyventojų skaičius, 2012 metų gruodžio 31 dienos duomenimis, tesiekė 5020. Manoma, kad seniūnijoje gyvena daug daugiau gyventojų, tačiau jie nėra deklaravę gyvenamosios vietos.

Esą Sendvario seniūnijoje atsiradus daugiau čia ir oficialiai gyvenančių žmonių,  iš savivaldybės savarankiškų pajamų, kurias sudaro gyventojų pajamų mokestis, bus greičiau tvarkoma viešoji ir socialinė infrastruktūra: remontuojami, prižiūrimi ir rekonstruojami keliai, įrengiamas, prižiūrimas ir eksploatuojamas gatvių ir kelių apšvietimas, statomi kelio ženklai, įrengiami sustojimai (stotelės) ir organizuojamas viešasis keleivinis transportas, statomos ir remontuojamos mokyklos, vaikų darželiai, sporto salės ir aikštės bei kultūros ir bendruomenių namai.

Seniūnijos teritorija suskirstyta į 9 seniūnaitijas: Aukštkiemių, Jakų, Sudmantų, Baukštininkų, Radailių, Mazūriškių, Slengių, Kalnuvėnų, Gindulių.

Sendvario seniūnijos kolektyvas taip pat platina lankstinukus, reklamuojančius gyvenamosios vietos deklaracijos svarbą. Juos taip pat teigiama, kad Klaipėdos rajono savivaldybės biudžetą galima papildyti, jeigu daugiau gyventojų deklaruotų gyvenamąją vietą seniūnijose, kuriose gyvena. Esą vienas iš kriterijų, pagal kuriuos skiriami asignavimai seniūnijoms, yra deklaruotų gyventojų skaičius.

Gyvenamąją vietą galima deklaruoti seniūnijoje, taip pat ir elektroninėje erdvėje adresais: www.evaldzia.lt  arba www.epaslaugos.lt.

 

Redakcijos archyvo fotografijoje - Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Kuprienė (centre)

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 253 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,