Klaida
  • JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 853

Mano GargždaiKrepšinio čempionatui ruošiasi ir kavinės

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Sports

Šiandien 22 valandą Lietuvos rinktinė žais pirmąsias rungtynes Lietuvos krepšinio čempionate. Lietuviai susitiks su Serbija. Šia proga įprastą šurmulį Gargždų kavinėse keis iš už ekrano sklindantis sporto komentatoriaus balsas ir sirgalių emocijos.

Krepšinis populiariausias
„Įprastai kavėje leidžiame muziką, tačiau nuo šiol ją pakeis krepšinio varžybų emocijos, - teigė kavinės „Bastilija" vadovė Sigita Stalmokė.
Šioje kavinėje lankytojų skaičius priklauso nuo rungytynių svarbos, o kai vyksta finalinės rungtynės, rasti vietos prisėsti gali būti sunku.
„Tiesa, čempionato pradžioje tokių problemų neiškils",- tikino „Bastilijos" vadovė.
S.Stalmokė taip pat tikino, kad krepšinis yra kur kas populiaresnis nei bet kuris kitas sportas.
„Pagal susirenkančių lankytojų skaičių, bent jau mūsų kavinėje, galiu teigti, kad krepšinio sirgalių daugiau, tiek žmonių dėl futbolo nesusirenka",- tikino ji.
Restorano – kavinės „Lijo" vadybininkė Milda Gečienė taip pat teigė, kad krepšinio karštinė jaučiama, tačiau žiūrovų skaičius labai priklauso net tik nuo rungtynių svarbumo, bet ir nuo laiko, kada jos rodomos.

Vilios akcijomis
Čempionato metu „Bastilijoje" stengiamasi patraukti krepšinio mėgėjus akcijomis ir patrauklesnėmis nei įprastai kainomis. Šios kepyklėlės – picerijos padavėja Sandra teigė, kad Lietuvos rinktinės susitikimo su Serbija šiandien dar neroodys. 
„Lijo" kavinės – restorano vadybininkė Milda Gečienė sakė, kad krepšinio čempionatui specialių siurprizų kol kas neplanuoja, tačiau visas rungtynes su Lietuva rodys tiesiogiai per kavinėje esančius televizorius ir video projektorių.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 337 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,