Mano GargždaiPaaiškėjo pajėgiausi Klaipėdos rajono stalo tenisininkai

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Geriausi rajono stalo tenisininkai. Sporto centro nuotr. Geriausi rajono stalo tenisininkai. Sporto centro nuotr.

     Sekmadienį pasibaigė Klaipėdos rajono stalo teniso pirmenybės po kurių paaiškėjo pajėgiausių rajono stalo tenisininkų TOP 8.


     Primename, kad I etape buvo sužaisti du turai, kuriuose tenisininkai kovojo dėl patekimo į pajėgiausių Klaipėdos rajono stalo tenisininkų TOP 8 varžybas.


     Turnyre dalyvavo 24 Klaipėdos rajono stalo teniso mėgėjai. Antrajame etape TOP 8 dalyviai varžėsi vieno rato sistema iki 3 laimėtų setų. Už pergalę žaidėjas gavo 2 taškus, už pralaimėjimą – 1 tašką. Kadangi varžybose kovojo pajėgiausi Klaipėdos rajono stalo tenisininkai, tai dvikovos vyko labai atkakliai ir nenuspėjamai.


     Įdomi situacija susiklostė kovoje dėl III vietos. Trys žaidėjai, Augustė Mikalauskytė, Mindaugas Buda ir Tomas Kojelis iškovojo po 11 taškų, todėl teko skaičiuoti visų trijų žaidėjų pergalių ir pralaimėjimų santykį. Jis palankiausias buvo Mindaugui Budai, kuris ir iškovojo trečiąją vietą.


     Įdomiausios varžybos vyko tarp Felikso Žemgulio ir Gintaro Jokubaičio. Šiose varžybose sprendėsi, kas taps nugalėtoju. Iki šio mačo abu žaidėjai buvo laimėję visus TOP 8 grupės varžybų susitikimus. Nugalėtojui išsiaiškinti prireikė visų 5 setų. Paskutiniame sete kova vyko taškas į tašką, bet geriau seto pabaigą sužaidęs Gintaras Jokubaitis jį laimėjo rezultatu 11:8 ir tapo Klaipėdos rajono stalo teniso varžybų nugalėtoju.
TOP 8 dalyviai pagal pajėgumą išsidėstė tokia tvarka:
1. Gintaras Jokubaitis
2. Feliksas Žemgulys
3.Mindaugas Buda
4. Tomas Kojelis
5. Augustė Mikalauskytė
6.Antanas Vaitkus
7. Alvydas Zumbrickas
8. Povilas Mikalauskis.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 114 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,