Mano GargždaiPolitikai posėdžiaus mokykloje

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Klaipėdos rajono savivaldybės vadovai šiandien „Minijos“ progimnazijoje apžiūrės, kaip vyksta mokyklos rekonstrukcijos darbai.

„Minijos“ progimnazijoje prasidės neeilinis Vietos ūkio ir gamtosaugos ir plėtros komiteto posėdis.

Vėliau komiteto darbotvarkės klausimai bus svarstomi Savivaldybės salėje. Vadovai, valdininkai ir politikai diskutuos ir tarsis dėl darbų eigos kituose ES lėšomis finansuojamuose objektuose, dėl kelių priežiūros ir plėtros programos vykdymo, dėl vietovių  tvarkymo, švaros  ir viešosios tvarkos taisyklių ir dėl centralizuoto šildymo kainos Vėžaičių gyvenvietėje.

 

Vertins atliktus darbus

„Minijos“ progimnazijos internetiniame tinklapyje čia, skelbiami kalendoriniai mokyklos pastato rekonstrukcijos darbų grafikai.

Bendrovė „Gargždų rangos darbai“ skelbia, kad rugsėjį turėtų užbaigti patalpų perplanavimą keičiant konstrukcijas, sienų ir lubų remontą, įrengti vandentiekio ir nuotekų tinklus. Šie darbai pradėti liepą.

Šį mėnesį bendrovė tęsia priešgaisrinės signalizacijos įrengimą, tvarko pusrūsį, keičia duris, remontuoja III ir IV aukštą, modernizuoja šildymo punktą.

Bendrovė „Kvėdarsta“ tęsia „Minijos“ progimnazijos fasadų šiltinimą, stogo rekonstrukciją, grindų šiltinimą, rekonstruoja šildymo, apšvietimo, vėdinimo ir karšto vandens tiekimo sistemas. 

 

Aistės Indriliūnaitės fotografija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 273 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,