Mano Gargždai„Banga“ pradeda pasiruošimą sezonui

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Šiame sezone bus siekiama vieno tikslo - susigrąžinti futbolininkų, žiūrovų ir rėmėjų pasitikėjimą. Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr. Šiame sezone bus siekiama vieno tikslo - susigrąžinti futbolininkų, žiūrovų ir rėmėjų pasitikėjimą. Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr.

     Kovo 2 dieną, pirmadienį, „Banga" pradeda pasiruošimą 2015 metų I lygos sezonui.

 

     Nesėkmingas bandymas bendradarbiauti su investuotojais lėmė, kad „Bangos" klubui tenka žengti vieną žingsnį atgal ir kai kuriuos dalykus pradėti iš naujo.
     Investuotojų valdytai asociacijai „Gargždų Bangos draugai" neįvykdžius licencijavimo reikalavimų, „Bangai" nebuvo suteikta A lygos licencija. Vasario pradžioje nutraukus sutartį su asociacija „Gargždų Bangos draugai" viešajai įstaigai „Gargždų futbolas" atsirado galimybė teikti LFF Vykdomajam komitetui prašymą išimties teise leisti rungtyniauti I lygoje. Vykdomasis komitetas šį prašymą patenkino ir „Banga" 2015 metu sezone startuos I lygoje.
     Vyrų komandos valdymą susigrąžinusios viešosios įstaigos „Gargždų futbolas" direktorius Rimantas Mikalauskas teigia, kad įstaigai tenka nemenkas iššūkis – per ganėtinai trumpą laiką surinkti ir paruošti komandą pirmenybėms: „Šiame sezone planuojame turėti 115 tūkstančių eurų biudžetą. Tikimės, kad Klaipėdos rajono savivaldybės taryba skirs tradicinį finansavimą. Pagrindiniu rėmėju ir toliau liks Labdaros ir paramos fondas „Gargždų rėmėjas". Pasiektas susitarimas su Vaidu Žutautu, kuris po pertraukos vėl taps vyriausiuoju „Bangos" treneriu. Taip pat preliminariai sutarta su dauguma „Bangoje" rungtyniavusių gargždiškių futbolininkų. Tikimės, kad jie tinkamai atstovaus Gargždus I lygoje".
     Paklaustas apie komandos tikslus, R.Mikalauskas sakė: „Šiame sezone bus siekiama vieno tikslo - susigrąžinti futbolininkų, žiūrovų ir rėmėjų pasitikėjimą".
     I lygos startas planuojamas balandžio mėnesio pradžioje.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 457 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,