Mano GargždaiVirtualus Europos pažinimas gali atnešti ir prizų

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Interneto asai, moksleiviai ir studentai, galėtų pasinaudoti proga sudalyvauti virtualiame žaidime ir laimėti puikių prizų.

Tam tereikia iki rugsėjo 19-osios užsisakyti tinklapio www.pazinkeuropa.lt naujienlaiškį, laukti užuominų, rasti atsakymus, o tuomet - laimėti vieną iš 83 prizų. Virtualaus orientacinio žaidimo dalyviai turės pagal užuominas surasti atsakymus į pateiktus klausimus įvairiose interneto erdvėse.

Iš teisingai visas užduotis išsprendusiųjų burtų keliu bus išrinkti laimingieji, kuriems atiteks 3 kino teatro abonementai, su kuriais galėsite pamatyti net po 30 filmų, 10 EurOpa stalo žaidimų, 20 termo puodelių, 20 USB atmintinių, 30 kvietimų kavos „Coffee Inn“ kavinėse.

Žaidimas prasideda rugsėjo 19-ąją, 15 val., užduotis galima spręsti iki rugsėjo 23 dienos vidurdienio.

Žaidimą organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Pernai panašiame žaidime savo jėgas išbandė apie 1000 jaunuolių.

„Žaidimo dalyviai turės progą ne tik pasivaržyti ir laimėti prizų, bet ir sužinoti apie jaunimo galimybes Europoje, įvairias stažuočių, savanorystės, kitas programas, kurios padeda tobulėti. Užduotys ves į jaunimui skirtas interneto svetaines, filmukus "Youtube" kanale, žinutes "Facebook" socialiniame tinkle", - pasakojo projektą koordinuojantis Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje darbuotojas Vytenis Kviklys.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 360 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,