Mano Gargždai„Mini Zoo“ vadovui – 3000 litų bauda

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Dėl galimo nelegalaus įdarbinimo – nemalonumai zoologijos sodo „Mini Zoo“ vadovui Edvardui Legeckui.

Praėjusią savaitę teismas nustatė, kad Klaipėdos rajone esančiame zoologijos sode „Mini zoo“ nelegaliai dirbo vyriškis, todėl „Mini zoo“ įkūrėjui ir vadovui E.Legeckui už nelegalų darbuotoją skirta 3 tūkst. litų bauda. Tai - minimali nuobauda už tokį pažeidimą.

Pernai gruodį Valstybinės darbo inspekcijos pareigūnai sode atliko patikrinimą ir išsiaiškino, kad vienas vyriškis čia dirba be darbo sutarties.

Pavasarį Klaipėdos rajono apylinkės teismas šią administracinę bylą nutraukė neįžvelgęs pažeidimo sudėties. Tačiau inspekcija tokį teismo sprendimą apskundė ir apeliacinį skundą pateikė Klaipėdos apygardos teismui, byla buvo nagrinėta iš naujo.

Praėjusią savaitę teisme buvo priimtas visiškai kitoks sprendimas - E.Legeckui skirta 3 tūkst. litų bauda.

„Mini zoo“ vadovas teismui ir žiniasklaidai teigė, kad vyriškis, kuris neva dirbo nelegaliai, savaitę šėrė gyvūnus ir valė jų narvus savanoriškai, o už tokį darbą mokėti nereikia.

Valstybinės darbo inspekcijos inspektoriai „Mini zoo“ dirbusio vyro pasiaiškinimą užfiksavo vaizdo stebėjimo kamera. Filmuota medžiaga ir buvo vienas pagrindinių nelegalaus darbo įrodymų.

E.Legeckas , susipažinęs su nutartimi apsispręs, ar ją skųsti - tokią galimybę jis turi.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 128 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,