Mano GargždaiSavivaldybė prisijungė prie socialinio tinklo

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Klaipėdos rajono savivaldybė apsisprendė informaciją apie veiklą viešinti ir socialiniame tinkle „Facebook“.

Nors oficiali socialinio tinklo „Facebook“ Klaipėdos rajono savivaldybės paskyra buvo sukurta dar praėjusių metų birželį, nuolat naujienos atnaujinamos tik nuo šiųmečio rugpjūčio. Šiuo metu Klaipėdos rajono savivaldybės naujienomis socialiniame tinkle domisi 146 gerbėjai.

 

Paskyros nepopuliarins

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Daiva Beliokaitė, neketinama rengti reklaminės kampanijos, populiarinant paskyrą „Facebook“ tinkle.

„Pirkti reklamos negalime, o dėl paskyros populiarumo, tai jis augs natūraliai, kai vieni per kitus daugiau savivaldybės gyventojų sužinos apie čia nuolat skelbiamas naujienas, - sakė ji. – Skelbti informaciją ir fotografijas socialiniame tinkle nuspręsta siekiant interaktyvesnio bendravimo su gyventojais“, - tikino D.Beliokaitė.

Pasak ryšių su visuomene specialistės, ne visos šalies savivaldybės turi paskyras „Facebook“ tinkle, kiekviena atskirai sprendžia, ar tokią paskyrą susikurti.

 

Skelbia netikėtas fotografijas

Kol kas socialiniame tinkle skelbiamos tos pačios naujienos kaip ir savivaldybės internetiniame tinklapyje, tačiau kuriami fotografijų albumai, kuriuose – daugiau fotografijų nei oficialiajame savivaldos puslapyje.

Netikėčiausias fotografijų albumas visuomenei pateiktas praėjusią savaitę. 59 fotografijomis iliustruojami savivaldos vadovų vizitai į Savivaldybės ir Europos Sąjungos lėšomis rekonstruojamus objektus.

Meras Vaclovas Dačkauskas, mero pavaduotojas Kęstutis Cirtautas, Administracijos direktorius Česlovas Banevičius lankėsi Gargždų „Minijos“ progimnazijoje, Gargždų „Minijos“ kino teatre, daugiafunkciuose Drevernos bendruomenės namuose, Slengių daugiafunkciame centre, Kretingalės kultūros namuose ir sporto aikštyne, Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje, Priekulės Turgaus aikštėje, šalia neseniai rekonstruotos sporto salės.

Prisijungti prie savivaldybės paskyros galite čia.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 795 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,