Mano GargždaiPrisijunk prie „Minu ore“ dviračių žygio Gargžduose

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Rugsėjį dar galima minti dviračius. Minti dviračius smagiai galima bet kada. Ypač šį sekmadienį – kai visas pasaulis minės Dieną be automobilio.

Viešoji įstaiga „Mano Gargždai“ tęsia Sveikatos apsaugos ministerijos remiamą projektą „Minu ore“ ir kviečia į dar vieną smagų žygį Gargždų gatvėmis.

Minsime, susipažinsime, mindami brėšime pirmąjį virtualų piešinuką Gargždų žemėlapyje, savo dviračių ratais patirsime, kur mieste dviračių takai geriausi, o kur – prasčiausi. Stabtelėję atsipūsti ir išgerti arbatos, dalyvausime Protų mūšyje dviračių tema. Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuro parengtus klausimus jums užduos Klaipėdos dramos teatro aktorius Edvardas Brazys. Spėliosime, sužinosime, gal ir prizų namo parsivešime.

Visi, suvilioti tokio pasiūlymo, susitinkame sekmadienį, 11 valandą, prie gyvenimu besidžiaugiančio bronzinio katino Klaipėdos gatvėje.

O rugsėjo 23 dieną, prisiekusius „Minu ore“ dalyvius ir dviračių entuziastus kviečiame į susitikimą su Klaipėdos rajono meru Vaclovu Dačkausku. Kadangi dalyvių skaičius ribotas – visi į mero kabinetą netilps, kviečia registruotis susitikimui. Visiems gargždiškiams visą informaciją, kurią apie dviračius, dviratininkus, o ypač – dviračių takus, išgirsime iš mero ir savivaldos specialistų lūpų, paskelbsime „Mano Gargždai“ tinklapyje.

Nuo pirmadienio taip pat skelbiame dviračių savaitę Gargžduose.  Kviečiame visą savaitę kuo dažniau minti dviratį, fotografuoti, fotografijas siųsti ir laimėti prizų už originaliausias, išradingiausias, smagiausias fotografijas.

Ypač laukiame moksleivių klasių ir darbo kolektyvų fotografijų. Atminkite į darbą ar mokyklą visi kartu, nusifotografuokite ir tegul jūsų iniciatyvą gyventi švaresnėje aplinkoje pamato visi. Aišku, įspūdingiausias fotografijas įvertinsime prizais.

 

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 700 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,