Mano GargždaiGargždiškių šeima susilaukė trynukų

Įvertinkite šį įrašą
(44 balsai)

Vakar gargždiškiams gimė trynukai – dvi mergaitės ir berniukas. Gargžduose gyvenančios poros – Alvydos ir Marijaus Dargių šeima trimis atžalomis praturtėjo vakar Kaune.

Mamos ir kūdikių sveikata rūpinasi Kauno medicinos universiteto Akušerijos ir ginekologijos klinikos medikai.

„Kol kas dar negaliu paaiškinti jausmo, kokį dabar su vyru išgyvename. Esame ir labai labai lamingi, ir truputį išsigandę, – naujienų portalui „Mano Gargždai“ šiandien sakė trynukų mama gargždiškė Alvyda Dargienė. – Vaikai dabar turi išmokti žįsti, prisitaikyti prie temperatūros pokyčių, o ir mes patys turime išmokti, ką ir kaip daryti, kaip su jais elgtis. Kol kas gydytojai stebi vaikų sveikatą ir nekalba, kada mus iš ligoninės išleis namo“, - neslėpė trisdešimtmetė moteris.

Kartu su žmona Kaune yra ir trynukų tėtis M.Dargis. Pora tikina, kad galvoja apie vardus vaikams, tačiau dar nėra tvirtai apsisprendę, kaip pavadins tris savo atžalas.

Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, sužinojęs džiugią žinią, apie tris naujus gargždiškius, gimusius Gargžduose gyvenančioje šeimoje, patikino, kad savivaldos atstovai būtinai pasveikins šią šeimą, kai tik bus galimybė - mažieji gargždiškiai iš ligoninės bus grįžę namo.

„Tokia džiugi žinia labai retas atvejis, įvykis ne tik Gargžduose, bet ir Klaipėdos rajone.  Nors oficialiai parengtos tvarkos, kaip savivaldybės atstovai turėtų sveikinti trijų ar daugiau vaikų sulaukusias šeimas, nėra, tikrai rasime būdą ir formą pasveikinti laimingą gargždiškių šeimą“, - sakė V.Dačkauskas naujienų portalui „Mano Gargždai“.

Kaip patikino Klaipėdos rajono savivaldybės Metrikacijos skyriaus vedėja Dalia Freigofaitė, pernai ir užpernai Klaipėdos rajone trynukų gimimų užregistruota nebuvo. O statistika, kiek trynukus auginančių šeimų gyvena Klaipėdos rajone, nevedama.

5 komentarai

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 760 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,