Mano GargždaiVerslo perspektyvas išanalizavo už 18 tūkst. litų

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Kviečiama susipažinti ir teikti pastabas dėl parengtos Klaipėdos rajono smulkaus ir vidutinio verslo vystymo skatinimo studijos.

Savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyrius informuoja, kad iš Europos sąjungos lėšų finansuojamas projektas, kurį už 18 tūkst. 634 litų atliko viešą konkursą laimėjusi bendrovė „Nacionalinių projektų rengimas“, yra prieinamas visuomenei čia.

Pasiūlymus ir pastabas bet kuris pilietis iki šių rugsėjo 25-osios gali pateikti  elektroniniu paštu arba telefonu (8 46) 45 20 62.

Studijos rengimo tikslas – numatyti prioritetus, suformuoti tikslus ir apibrėžti priemones, sudarysiančias sąlygas nuosekliam Klaipėdos rajono smulkaus ir vidutinio verslo vystymo skatinimui, užtikrinant palankią aplinką naujų įmonių, šeimos ir socialiai atsakingo verslo steigimuisi Klaipėdos rajone. Studijoje siūlomų sprendinių įgyvendinimo Priemonių planas parengtas 8 metų laikotarpiui.

Ši studija padės atnaujinti Klaipėdos rajono strateginį veiklos planą.

100 puslapių dokumente atlikta Klaipėdos rajono ekonominės ir verslo situacijos analizė, apžvelgti žmogiškieji ir žinių ištekliai, vietinės rinkos paklausa, investicinis patrauklumas, inovatyvumas ir konkuravimo strategijos, verslo skatinimo priemonės, atlikta Klaipėdos rajono smulkių ir vidutinių įmonių veiklos analizė kiekvienoje seniūnijoje, pasiūlytos potencialiai galimos verslo plėtros sritys,  parengtas Klaipėdos rajono paramos smulkiam ir vidutiniam verslui modelis ir priemonių planas.

 

Asociatyvi Arūno Stapono fotografija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 243 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,