Mano GargždaiGargžduose – Vokietijos gimnazistai

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)

Jei šiomis dienomis Gargžduose išgirsite ne vieną vokiškai kalbantį jaunuolį, nenustebkite. „Vaivorykštės“ gimnazijoje lankosi  Švabacho menų gimnazijos gimnazistai.

Kaip skelbia Klaipėdos rajono savivaldybės internetinis tinklapis, savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas vakar priėmė mokinių delegaciją iš Vokietijos Švabacho menų gimnazijos. Mokiniai atvyko kartu su savo vadovu Andre‘u Braunu ir juos atlydėjusiais Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos direktore Irena Pintveryte, vokiečių kalbos mokytoja Angele Straukiene ir būriu „Vaivorykštės“ gimnazistų.

Draugystė tarp Švabacho miesto menų gimnazijos ir Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos jau tęsiasi ne vienus metus įgyvendinant bendrus projektus, lankantis vieniems pas kitus.

Meras mokiniams trumpai pristatė Klaipėdos rajoną – jo istoriją, ekonomiką, kultūrą, švietimą, papasakojo apie pastarųjų metų pasikeitimus ir pasiekimus.

Jaunieji svečiai iš Vokietijos domėjosi, kodėl Lietuva dar nėra įsivedusi euro, kaip sekasi mūsų šaliai ir rajonui po įstojimo į Europos Sąjungą, o vokiečių delegacijos vadovas A. Braunas buvo nustebintas, kad daugiau kaip pusė savivaldybės biudžeto lėšų skiriama švietimui.

Susitikimo pabaigoje meras Vaclovas Dačkauskas padovanojo kiekvienam delegacijos dalyviui po pažintinį žurnalą apie Klaipėdos rajoną anglų kalba ir atvirukų apie Karklės kultūros paveldą. 

Atminimo dovanų merui Vaclovui Dačkauskui įteikė ir Švabacho menų gimnazijos mokinių delegacijos vadovas A. Braunas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 369 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,