Mano GargždaiSiekia iškraustyti Seimo narį

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Vietiniai politikai nesidžiaugia Seimo nario kaimynyste savivaldybėje.

Priešpaskutinis ketvirtadienį Taryboje svarstytas klausimas sukėlė diskusijų bangą ir papiktino opozicijoje dirbančius politikus.

Mat Turto skyriaus vedėjas Andrius Kampas buvo įpareigotas Tarybos paklausti, ar ši pritartų eiliniam patalpų ir kabinetų perskirstymui tarnautojams ir valdininkams.

Siūloma iš Savivaldybės trečiajame aukšte esančio kabineto iškraustyti Seimo narį Petrą Gražulį. Seimo narys esą galėtų įsikurti buvusioje vaikų poliklinikoje, renovuotame pastate, šalia ten jau veikiančio Seimo narės Agnės Bilotaitės kabineto.

„O ką, demokratija, pilietis nueis pas vieną Seimo narį, nepatiks – galės tuoj pat eiti pas kitą – šalia sėdintį. Žmonės bus patenkinti“, - replikavo Tarybos narys Jonas Dromantas.

 

Pakeistų erdvesniu

Rašte dėl patalpų perskirstymo Administracijos direktorius Česlovas Banevičius teigia, kad šiuo metu Seimo nario naudojamas kabinetas yra vos 9,1 kv. m ploto, o perkėlus jo kabinetą į renovuotą pastatą Klaipėdos g. 11, darbo sąlygos pagerėtų – kabinetas yra 13,2 kv. m ploto.

Č.Banevičiaus teigimu, šiuo metu kabinetų trūksta Juridinio, Komunalinio ūkio ir aplinkosaugos skyrių specialistams, o 5 skyrių vedėjai turi dirbti viename kabinete kartu su skyriaus specialistais.

Esą kai kurie specialistai galėtų būti perkelti į kabinetus „Kranto“ pagrindinės mokyklos bendrabutyje, bet kai kurių skyrių negalima skaidyti, todėl labai praverstų kabinetas pagrindiniame administracijos pastate.

Taryba pritarė pavesti Administracijos direktoriui perskirstyti patalpas, racionaliai įrengiant darbo vietas.

 

Seimo nario neklausė

„Daugėja administracijai pavestų funkcijų, daugėja specialistų, ieškome galimybių, kaip padaryti, kad ir lankytojams, ir savivaldybės darbuotojams būtų patogiau dirbti. Aišku, naujas administracijos pastatas ar priestatas geriau išspręstų šias problemas“, - sakė politikams Turto skyriaus vedėjas A.Kampas.

Tarybos narė Regina Kernagienė, dirbanti ir Seimo nario P.Gražulio padėjėja, tikino, kad priėmimo dienomis į Seimo nario kabinetą ateina daug lankytojų, patogu išsikviesti įvairių skyrių vedėjus ar specialistus problemoms spręsti, todėl esą vertėjo paklausti, ką apie tokią pertvarką mano pats Seimo narys.

Tarybos narys Egidijus Skarbalius, priminė, kad net kaliniams skiriama po 5 kv.m ploto, todėl esą nereikėtų ieškoti problemos ten, kur siekiama ją spręsti.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 432 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,