Šįryt gargždiškiai buvo maloniai nustebinti – Gargždų kultūros centro pastatas pasidabino nauju „rūbu" – vizualizacija, atspindinčia keturių vandenų kraštą.
Ji pastatą puoš visus metus. Šios idėjos sumanytojas – Kultūros centro renginių režisierius Vaidas Kvedaras.
Gargždų kultūros centro projektų vadovė Ieva Jašinskienė pasakojo, kad keturių vandenų krašto teminė linija bus išlaikyta ir 762-ojo miesto gimtadienio metu. Kodėl keturių vandenų kraštas? Nes Klaipėdos rajonas turtingas ne tik „turimomis" upėmis bei ežerais, bet ir priėjimu prie Kuršių marių, jūros.
Gegužės 30-ąją 19 val. aikštėje prie Gargždų kultūros centro prasidės naujo Keturių vandenų festivalio atidarymas. Atidarymo ceremonijos metu džiugins Klaipėdos jaunimo teatro muzikinis performansas. 19.05 val. dėmesį prikaustys Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis po atviru dangumi „Kopėčios", o 19.45 val. savo muzika užburs violončelių duetas „TQK DUO". Tai bus tik įžangą į festivalį. Daugiau jo renginių laukia rudenį.
Renginio plakatas:
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Naują KUL pastatą projektuoja pasaulinio garso architektas
25 liepos 17, Ketvirtadienis 22:08 Paskelbtas Aktualijos
-
Valstybės diena Gargžduose: atminimo lenta, muzika ir bendrystė (fotogalerija)
25 liepos 07, Pirmadienis 19:21 Paskelbtas Aktualijos
-
Birželio 19 dieną Palangoje vyko tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2025“
25 birželio 23, Pirmadienis 15:49 Paskelbtas Sportas
-
Iškilmingas, teatralizuotas koncertas „Pradžia“ pažymėjo Gargždų kultūros centro atidarymą (fotogalerija)
25 birželio 04, Trečiadienis 17:45 Paskelbtas Aktualijos
-
Gargždų kultūros centras atgims su pavasariu (fotogalerija)
24 spalio 14, Pirmadienis 17:34 Paskelbtas Aktualijos
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 529 svečiai (-ių) ir narių nėra