Mano GargždaiĮ kitą etapą - Švietimo skyriaus vedėjas

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Šiemet į Konstitucijos egzamino pirmąjį etapą Savivaldybės salėje Gargžduose susirinko tradiciškai nedaug savo žinias patikrinti norinčių piliečių.

Kaip praneša Savivaldybės internetinis tinklapis, iš penkių egzamino dalyvių - 3 buvo Savivaldybės administracijos darbuotojai.  Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius, Statybos ir kelių priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Bernardas Skersys ir Informacinių technologijų skyriaus vyriausiasis specialistas Gintautas Vilius. Taip pat jau septintąjį kartą dalyvauti Konstitucijos egzamine atvyko verslininkas Andrius Aušra, o pirmąjį – politologijos studentė Agnė Ubartaitė.

Dalyviai turėjo atsakyti į 30 klausimų, o teisingai atsakę į 25 klausimus ir daugiau, galėjo patekti į II egzamino etapą. Nors visiems iki antrojo etapo trūko ne tiek jau daug, tiksliausios pasirodė Švietimo skyriaus vedėjo Algirdo Petravičiaus žinios. Jis teisingai atsakė į 29 klausimus iš trisdešimties.

Antrasis Konstitucijos etapas vyks spalio 15 dieną.

Mėnesio pabaigoje 28 geriausi Konstitucijos žinovai bus pakviesti į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją prezidentūroje.

 

Klaipėdos rajono savivaldybės tinklapio fotografijoje (iš kairės): Bernardas Skersys, Agnė Ubartaitė, Andrius Aušra, Algirdas Petravičius.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 215 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,