Mano GargždaiSu pedagogais išvyko ir valdininkės

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)

Savivaldos moterys šią savaitę patirties semsis komandiruotėje.

Šią savaitę dvi aukščiausius postus Klaipėdos rajono savivaldybėje užimančios moterys – vicemerė Rūta Cirtautaitė ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė net keturias dienas praleis komandiruotėje.

Danijoje jos dalyvauja Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną projekto „Kūrybiško mokymosi aplinkos – mokyklos kūrimo kompetencijos lyderiauti ir mokytis sparčiai besikeičiančiame pasaulyje“ (CreatLearn) baigiamojoje konferencijoje.

Šį projektą kartu su Švedijos, Danijos, Vokietijos ugdymo ir kvalifikacijos tobulinimo įstaigomis vykdo Klaipėdos rajono Švietimo centras.

Per projekto vykdymo laiką  5 Klaipėdos rajono mokyklos, 216 mokinių ir 20 mokytojų dalyvauja projekto veiklose, 107 mokytojai turėjo galimybę tobulinti kvalifikaciją kuriant netradicines mokymosi aplinkas ir taikant naujus ugdymo metodus, 8 pedagogai dalyvavo mokymuose Švedijoje ir Vokietijoje.

Praėjusių metų sausį startavusio projekto tikslas buvo inicijuoti reikiamą pokytį ir nuostatą vystant mokytojų profesinį meistriškumą ir išteklius tarptautiniu lygmeniu bei sukurti motyvuojančias mokymo aplinkas pilotiniuose mokyklų projektuose, pasitelkiant menų ir kultūros tinklų profesionalią patirtį.

Projekto veikloms įgyvendinti skirta apie 228 tūkst. litų. Iš jų 30 tūkstančių litų skyrė Klaipėdos rajono savivaldybės taryba.

R.Cirtautaitė ir L.Liutikienė į Gargždus ketina grįžti penktadienį ir jau rytą dalyvauti neeiliniame Tarybos posėdyje, kuris šaukiamas dėl planuojamo Kelių priežiūros programos lėšų perskirstymo.

Daugiau apie valdininkių komandiruotę ir jų įgytą patirtį naujienų portale „Mano Gargždai“ skaitykite kitą savaitę.

 

Margaritos Mizaraitės fotokoliažas:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 154 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,