Mano GargždaiNamų stadione – pralaimėjimas

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

     Antradienį Gargždų miesto stadione buvo žaidžiamos LFF I lygos 19 turo varžybos. Jose „Banga" rezultatu 0:2 nusileido Kėdainių „Nevėžiui".


     Antradienio vakarą fortūna buvo ne „Bangos" pusėje. Jau penktą minutę po S.Urbio perdavimo A.Staponka iš arti sukirto į virpstą. Po kelių minučių A.Staponka tolimu smūgiu pakartojo tą patį. Įsibėgėjus kėliniui, S.Urbys, suklaidinęs gynėjus dešiniajame krašte, iš aštraus kampo bandė įveikti vartininką, bet „Nevėžio" vartų sargas sužaidė užtikrintai. Svečiams pirmajame kėlinyje sunkiai sekėsi organizuoti kontratakas ir viskas baigdavosi tolimais bandymais.

     Deja, antrojo kėlinio pradžioje vienas iš tokių tolimų bandymų pavyko – po A.E Silvos smūgio iš 18 metrų kamuolys nuo virpsto įskriejo į vartus – 0:1. Netrukus „Banga" galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau vienas prieš vartininką išbėgęs A.Bačanskis smūgiavo ne tik greta vartininko, bet ir greta vartų.

     „Bangai" visomis jėgomis bandant išlyginti rezultatą, svečiams atsirado puikios galimybės kontratakoms. Po vienos iš jų A.Lyberis iš kelių metrų nepataikė į vartus. 67 minutę, po kampinio, A.Ivanauskas smūgiu galva dar kartą patikrino vartų konstrukcijos tvirtumą. 74 minutę tas pats kėdainietis A.Lyberis iš baudos aikštelės sukirto į virpstą. Netrukus, gavęs trečią galimybę, Kėdainių klubo puolėjas nebesuklydo – T.Dargužas nesėkmingai bandė galva atmesti kamuolį vartininkui ir A.Lyberis, atsidūręs vienas prieš I.Driomovą, buvo tikslus – 0:2.

     Vėliau „Banga" turėjo galimybių bent jau sušvelninti rezultatą, bet arba patikimai žaisdavo svečių vartininkas arba lemiamu momentu pritrūkdavo tikslumo mūsų futbolininkams.


     Rungtynių santrauka ir įrašas – futbolo.tv.
     Trenerių ir žaidėjų komentarai – futbolo.tv.


     Kitas rungtynes „Banga" žais sekmadienį, rugpjūčio 2 dieną, 17 valandą Pakruojyje su „Kruoja-2".

 

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Nevėžis (Kėdainiai) 0:2 (0:0).
Teisėjas – S.Atmanavičius (Klaipėda). Gargždų miesto stadionas, 800 žiūrovų.
Įvarčiai: 50 min. A.E Silva, 74 min. A.Lyberis (Nevėžis).
Įspėjimai: 44 min. A.Staponka, 70 min. A.Ivanauskas (Banga).
„Bangos" sudėtis: I.Driomovas, D.Padaigis, A.Ivanauskas, T.Dargužas, M.Gudauskas, S.Urbys, D.Pačkauskas, A.Butkus, M.Kura (75' E.Drąsutis), A.Staponka, A.Bačanskis. Atsargoje liko: E.Jonaitis, K.Smilingis, L.Gedmintas, I.Jurgutis, S.Jurkus, P.Lotužys, T.Vištartas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 206 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,