Mano GargždaiKlaipėdos rajone – vagysčių protrūkis

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Asociatyvi Corbis nuotrauka. Asociatyvi Corbis nuotrauka.

Vakar į Klaipėdos rajono policijos komisariatą plūstelėjo pranešimai apie vagystes.

 

Liepos 29-ąją, trečiadienį, Klaipėdos rajono policijos komisariate gautas J.B. iš Klaipėdos rajono pareiškimas apie tai, kad liepos 25-ąją už internetinėje svetainėje „Autogidas.lt“ parduodamą automobilį „Opel Astra“ pervedė 200 eurų, tačiau iki šiol su pardavėju susisiekti nepavyksta. Padaryta žala – 200 eurų.

Taip pat užregistruotas rajono gyventojos N.M. pareiškimas. Moteris nurodė, kad trečiadienį 9 val. aptiko, jog Klaipėdos rajono Svencelės kaime iš rakinamo konteineriopavogtas jai priklausantis dviratis „Specialired“. Ar konteineris buvo užrakintas, aiškinamasi, nes jo spyna ir durys nebuvo sugadintos. Padaryta 1000 eurų turtinė žala.

Vagys nuostolių pridarė ir Vokietijos piliečiui A.N. Jis pastebėjo, kad vakar 8 val. iš Klaipėdos rajono Karklės kaimo, kempingo teritorijos, pavogtas jam priklausantis dviratis „Kustom Krueser“. Padaryta 500 eurų žala.

Taip pat trečiadienį į rajono policijos komisariatą kreipėsi kaunietis V.J. Jis pareiškė, kad liepos 26-ąją 22.50 val. Klaipėdos rajono Klipščių kaime, degalinėje „Jozita“, pametė savo piniginę, kurioje buvo asmens dokumentai ir 330 eurų. Jam nežinomi asmenys iš piniginės paėmė pinigus, o piniginę su dokumentais padėjo atgal. Atliekamas tyrimas.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 118 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,